+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pc dhe kondicioner kollon inverter (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  OKAZION!!! Tr, shes PC+Monitor, 80 Euro
  Shiten
  1. kompjutera me ekran maus tastjer kufje
  80€ (8pc). Core 2 duo 3ghz, 2gb ram 160gb hdd.

  2. Kondicioner inverter 24 monofazė 1 muaj tė pėrdorur. 900€


  Tel. : 0684108407
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170202_092500.jpg
S: 21
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170202_092417.jpg
S: 18
Madhesia: 12.3 KB