xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :
nav-forumid :
ora tani eshte 9

kontakt

Rreth nesh

njoftime.com ėshtė njė platformė e hapur nė qershor 2004,
nė tė cilėn mund tė publikosh oferta ose tė kėrkosh:
artikuj, mallra, shėrbime
por edhe njoftime apo shpallje pėr aktivitete kulturore,
evenimente tregtare, panaire, ekspozita.. etj.

Me mbi + 1.000.000 pėrdorues dhe e ndarė nė rubrika te veēanta si:
tregu i punės
tregu i makinave
tregu elektronik
tregu i shtėpive (pasuri te paluajtshme)
tregu i shėrbimeve .... apo Adresari i biznesit

.......por edhe sipas rajoneve dhe qyteteve si nga
Shqipėria ashtu edhe nga Kosova e Mali i zi,
nga Maqedonia apo Diaspora.....
njoftime.com ofron njė alternativė pėr zgjerimin e tregut oferte - kėrkesė.
(...kėtu edhe mė shumė mbi historikun)

Kuptohet qė kjo iniciativė, ka nevojė per mbėshtetje dhe bashkpunėtorė,
specialistė nga fusha dhe rajone tė ndryshme.

Nėse sheh interes tek ky projekt,
je i mirėseardhur ne grupin e punės…

Vėrejtjet dhe sygjerimet janė tė mirėpritura!

kontakti / Support

  Filiali Tiranė - Albania

njoftime.com & Market Consulting - MC sh.p.k.

Rr. Muhamet Gjollesha AL - Tiranė
Cel: +355 (0) 69 33 27 078
Cel: +355 (0) 69 29 07 920
marketing@njoftime.com
skype ID: beni_njoftime.com

  Filiali Gjermani

Rezart Mako

Friedenheimer Str. 16
D-80687 München
Cel: +49 (0) 172 8506540
stafi@njoftime.com
skype ID: rezartmako


Ing. Arben Moko

Flemischweg 5 a
D-80689 München
Cel: +49 (0)172 8506540
beni@njoftime.com
skype ID: beni_njoftime.com


Dipl. Math. Kledia Kumbaro

Friedenheimer Str. 16
D-80687 München
Cel: +49 (0)172 8506540
kledia@njoftime.com


  Filiali Itali

Carmela Pelegrino

Via Idrusa nr. 50
I-73028 Otranto
Cel: +39 (0) 3276119761
italia@njoftime.com


  Filiali Greqi

Joana Athine

greqia@njoftime.com


  Filiali Shkodėr

Gėzim Skuka

Kompleksi "Bexhisteni" (tek Reklama Terroti)
Lagjia: Liria, AL - Shkodėr
Cel: +355 (0) 692073517
Cel: +355 (0) 662411257
shkodra@njoftime.com
www.njoftime.com/shkodra


  Filiali Gjirokastėr

Aristotel Petro

AlpoMedia
Lagja Varrosh, Rr. Harillaq Liti, AL - Gjirokastėr
gjirokaster@njoftime.com
www.alpomedia.com


Pagesat - [payment details]

Ky sistem mirėmbahet dhe marketohet nga subjekti:

Market Consulting - MC sh.p.k.
Rr. Muhamet Gjollesha, Tiranė - Albania
NIPT (NUIS) L42312015U

Banka Raiffeisen Bank SHA
Konto (Nr.Llogarisė nė Euro): 0011083277
IBAN: AL40202110370000000011083277

Konto (Nr.Llogarisė nė Lek): 0001083277
IBAN: AL55202110370000000001083277
SWIFT: SGSBALTX

Pagesa Online   Paypal

Partnerėt tanė

Tregu gjerman i makinave autoscout24
Partner me njoftime.com nga viti 2004
ėshtė sistemi dhe databaza me e madhe nė internet pėr tregun e makinave nė Gjermani dhe Europe. Aty mund tė gjeni shume kollaj Vetura, Kamiona, Motora direkt nga tregu gjerman. Mundėsi kėrkimi edhe nė gjuhėt anglisht, italisht etj..