Tė nderuar zonja dhe zotėrinj,

Tė nderuar punonjės,
tė administrates shteterore, organizatave jo qeveritare, biznesit etj..

me anė tė kėsaj letre dėshirojmė t“ju informojmė mbi mundėsinė e re
qė jep gazeta informative nė internet:

www.njoftime.com

me rubrikėn e saj Tendera,
nė lidhje me publikimet e:

Ftesave pėr oferta,

Ankandeve,
Prokurimeve publike etj....


Krahas publikimit nė gazeta dhe shtyp,
publikimi edhe nė internet po sjell pėrparėsitė e veta sepse,
Ftesa juaj pėr ofertė lexohet:
edhe nga ato dhjetėra – qindra firma lokale dhe ndėrkombėtare,
brenda dhe jashtė vendit, qė nuk lexojnė dot rregullisht shtypin,
si dhe nga dhomat e industrisė dhe tregėtisė ndėrkombėtare dhe specialistėve tė tyre,
pra edhe rezonanca pėr ofertėn tuaj ėshtė mė e madhe.


Ju mundeni shumė lehtė ta publikoni ofertėn edhe nė gjuhė tė tjera si pėr shembull
anglisht, italisht
etj..

Ju mundeni ta bėni vetė publikimin nė mėnyrė tė pavarur,
ta redaktoni
, ndryshoni apo ta shuani, brenda pak sekondave,
po aq kollaj si nė njė dokument nė Word.

Nė rast se nuk keni kohė, atėher operatori ynė ju vjen nė ndihmė,
mjafton njė telefonatė e shkurtėr, njė email apo faks.

Duke shfrytėzuar teknologjinė dhe mundėsinė e re
ju ulni kostot e publikimit nė minimum,
rrisni numėrin e ofruesėve
dhe transparencėn.

Me bindjen se ju sjellim njė mundėsi tė re,
ju urojmė puna e mbarė!
Pėr ēdo pyetje apo paqartėsi, ju vjen nė ndihmė,

oferta@njoftime.com