T nderuar zonja dhe zotrinj,

T nderuar punonjs,
t administrates shteterore, organizatave jo qeveritare, biznesit etj..

me an t ksaj letre dshirojm tju informojm mbi mundsin e re
q jep gazeta informative n internet:

www.njoftime.com

me rubrikn e saj Tendera,
n lidhje me publikimet e:

Ftesave pr oferta,

Ankandeve,
Prokurimeve publike etj....


Krahas publikimit n gazeta dhe shtyp,
publikimi edhe n internet po sjell prparsit e veta sepse,
Ftesa juaj pr ofert lexohet:
edhe nga ato dhjetra qindra firma lokale dhe ndrkombtare,
brenda dhe jasht vendit, q nuk lexojn dot rregullisht shtypin,
si dhe nga dhomat e industris dhe tregtis ndrkombtare dhe specialistve t tyre,
pra edhe rezonanca pr ofertn tuaj sht m e madhe.


Ju mundeni shum leht ta publikoni ofertn edhe n gjuh t tjera si pr shembull
anglisht, italisht
etj..

Ju mundeni ta bni vet publikimin n mnyr t pavarur,
ta redaktoni
, ndryshoni apo ta shuani, brenda pak sekondave,
po aq kollaj si n nj dokument n Word.

N rast se nuk keni koh, ather operatori yn ju vjen n ndihm,
mjafton nj telefonat e shkurtr, nj email apo faks.

Duke shfrytzuar teknologjin dhe mundsin e re
ju ulni kostot e publikimit n minimum,
rrisni numrin e ofruesve
dhe transparencn.

Me bindjen se ju sjellim nj mundsi t re,
ju urojm puna e mbar!
Pr do pyetje apo paqartsi, ju vjen n ndihm,

oferta@njoftime.com