Zona/Rruga :
Qendra Usluga, Rr. Reshit Petrela Tirane (prane Arkivit te Shtetit)


Jepet me qera ambjent biznesi

Sip 370m2
Kati 4-ert


Aktualisht eshte e mobiluar me tavoline + kopmjutera dhe servera .
Kushtet jane shume te mira: me 2 banjo, ndricimi medrita Led, sistem kondicionimi, me ashensor etj.


Ne foton kolazh ambjenti eshte prezantuar i pamobiluar.


E pershtatshme per qira per:

Call Center
zyra biznesi
klinika
palester gym
qender estetike
Kompani sherbimesh Online, Informatike, etj

Cmimi i qerase: 1400Euro/muaj - taksat e paperfshira