Punësim urgjent vetëm në shtete anglisht - folës si ; Australia (vetëm staf spitalor), Bahrain, Canada, Maldives, Malta (IT & Sushi Chef), New Zealand, Oman, Qatar, Dubai - United Arab Emirates.

Kliko weblink-un www.velaconsulting.al/apliko dhe plotësoni me CV formularin

​​

Për më shumë informacion dhe për të aplikuar, ju gjithashtu mund të vini pranë zyrave tona.
Adresa ; Tiranë, Rruga e Kosovarëve, Pallati 29 përbri Hotel Dinasty, Kati i 1-rë, Zyra 3 dhe 4.

Vela Consulting @ Google Maps goo.gl/maps/5pV9oaScReF2




Orari:
E hënë - E shtunë 09:00 - 17:00​​

Cel.
+355688077707 +355688087875


★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

Proçedura e intervistës me punëdhënës-it, ju ofrohet nëse plotësoni kriteret minimale:

a) Mosha juaj preferohet të jetë nga 18 deri në 39 vjeç/e,
b) Duhet të keni nivel të mirë të njohjes së gjuhës angleze,
c) Të jeni të paktën i ose e pajisur me diplomë shkollë e mesme,

Disa pozicione mund të kërkojnë përvojë pune dhe nivel më të lartë arsimimi.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

Lista e industrive të punës më të kërkuara, ku jemi fokusuar:


Hoteleri - Turizëm | Shitje | Shëndetësi | Inxhinieri | Edukim | Financë - Bankë | Marketing | Informatikë - Teknologji | Aviacion | Burime Njerëzore | Transport | Kozmetikë | Telekomunikacion | Sigurim - Mbrojtje | Naftë dhe Gaz | Tregëti | Shërbime juridike

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

Paga juaj ; negociohet gjatë intervistave në Skype me punëdhënësin, në varësi të kualifikimit dhe përvojës + bakshishe të konsiderueshme.

Kontrata ju ofrohet 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), duke ju sponsorizuar falas vizën dhe lejen e punës, koston e udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) ç'do 2 vjet drejt destinacionit të punëdhënësit, përfshin akomodimin tuaj, ushqim gjatë orarit të punës, 30 ditë leje pushimesh vjetore, trajtimin shëndetësor dhe kontribute shoqërore të paguara gjatë periudhës së punësimit, uniforma e kompanisë, etj.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

Si veprojmë që ju të punësoheni me sukses: Paraqiteni për intervistë pranë zyrave me stafin e agjencisë sonë; Analizë e aplikimit të paraqitur prej jush nëpërmjet CV-së, dhe përzgjedhje paraprake nga stafi i burimeve njerëzore të kompanive të huaja; Intervista në Skype për personat e përzgjedhur me përfaqësues të kompanive të huaja; Dorëzimi i dokumentacionit (diploma arsimimi, dëshmi penale, raport shëndetësor, etj.) të përkthyer e noterizuar, si edhe lidhja e kontratës paraprake të punësimit me ne; Fillimi i proçedurave për marrjen e vizës të qëndrimit dhe lejes së punës; Nënshkrimi i kontratës të punës, dhe marrja e biletave të udhëtimit.

Të zgjedhësh agjencinë e duhur të punësimit me të cilën të bashkëpunoni, shpesh mundet të duket e vështirë për t’u identifikuar se cila mund të sigurojë shërbimin më të mirë për ju. Të zgjedhësh stafin më të mirë të rekrutimit, do të thotë të zgjedhësh cilësinë dhe profesionistë të specializuar, të cilët vlerësojnë maksimalisht kapacitetet që zotëroni dhe do të kontribuojnë në njohuritë dhe aftësitë që ju duhen për të marrë vendimet e ardhshme me rëndësi për jetën tuaj.

★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆

Aktiviteti i Vela Consulting është i bazuar në besimin reciprok,
dhe reputacionin që kemi krijuar me transparencën e ofruar.


Ne i trajtojmë klientët tanë me respekt e profesionalizëm.

Faleminderit për bashkëpunimin me ne. Ju mirëpresim. :)



facebook.com/www.velaconsulting.al
|-| plus.google.com/+VelaconsultingAlb |-| instagram.com/vela_consulting |-| twitter.com/vela_consulting

Të drejta autori të rezervuara. Vela Consulting - Agjenci Punësimi & Konsulencë Emigrimi



AplikoWhatsApp