Jahti eshte ne gjendje shume te mire,
ka dy motore diezel, secili 450 kuaj fuqi.
Eshte 13m i gjate dhe 4 m i gjere.

Struktura e brendshme:
Dhome gjumi + krevat dopio + krevat tek + divan tresh guzhin +tualet+dush.
Eshte shume i rehatshem per familjare.

Cel. : 0692074989

Cel. : 00393200347566