Attachment 374955

PERSHKRIMI

Hedhur ne treg ne Korrik te vitit 2016. Produkt Origjinal Homtom®
DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhami
Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
Telefon me 2 karta SIM (micro SIM)
Rrjetet: 4G/3G/2G
Ekrani: 5.5" (14cm diagonal) me rezolucion HD 1280 x 720 Pixles (IPS Screen)
Procesori: MTK6737 Quad Core 1.3GHz
Sistemi Operativ: Android v6.0 Marshmallow (sistemi me i ri Android)
RAM: 2GB
Memorja e brendshme: 16GB
Pranon karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmimi)
Kamera paresore: 13MP SONY me drite flesh LED
Kamera dytesore/selfie: 5MP
Grafika: ARM-Mali T720 MP1 550MHZ mundeson imazhe te detajuara dhe ngjyra te ndezura. Grafike e dedikuar per lojra, video dhe fotografi.
Kapaciteti i baterise: 3000mAh (bateria mund te hiqet)
- Kohe standby: 280 ore
- Kohe bisede telefonike: 15 ore
Karikim i shpejte: karikim 25% me shpejte fale sistemit te permirsuar se baterise.
Opsione te tjera:
- Bluetooth version 4.0
- FM Radio
- OTG, OTA
- Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
- WiFi, Hotspot
Permasat: Gjatesi 15.3 x Gjeresi 7.8 x Trashesi vetem 0.8 cm
Pesha: 0.113 kg

per me shume kliko ketu