DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA
Pėr tė gjitha nevojat tuaja!

Ne ju ofrojmė produkte tė cilat janė provuar pėr efikasitetin e tyre.
Ne ju mėsojmė si tė pėrdorni nė mėnyrė tė sigurtė dhe efikase produktin.
Produktet tona janė nga markat cilėsore Evropiane.
Produktet tona janė miqėsore me mjedisin.
Tek ne do tė gjeni zgjidhjen pėrfundimtare pėr milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grerėza, minj dhe dėmtues tė tjerė.

Cel : 066 27 211 74

Adresa:Rr. 3 Deshmoret, pall.Pitagora, Yzberisht (Tr)