Zona/Rruga : Rruga Sami Frasheri

Tirane, Japim me Qera Zyre ne Rr. Sami Frasheri, prane Pro Credit Bank. Zyre me siperfaqe 40m2 eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Zyra organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, eshte e pajisur me 1 AC.
Cmimi 250 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Sami Frasheri Street. Office space with surface 40sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a new building. The office space is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has 1 AC.
Price 250 Euro/month.

Per me shume informacion...http://www.tiranarealestate-al.com/p...i.html?lang=sq