OFERTAT E SHEN VALENTINIT 2016 FILLOJNE NGA 59 EUR
Alpha Travel and tours
+355694500511
Shën Valentini në Ulqin, 3 Ditë €59: Nisje më 12 Shkurt - Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 2 Netë në Hotel 4* në Ulqin. Vajtje-Ardhje me Autobus, Mëngjese dhe Darkë, Transfertat dhe Shëtitjet. Ulqin 59 €

Shën Valentini në Romë, 5 Ditë - €249: - Nisje më 12 Shkurt - Vizitohet: Romë, Fjetje 2 netë në Traget dhe 2 netë në Hotel 3* në Romë. Vajtje - Ardhje me Traget dhe Autobus, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. Rome 249 €

Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259: Nisja më 25 Mars - Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget, 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento. Lundrimi me Traget Durës - Bari dhe Sorrento - Kapri. Napoli 259 €

Ski në Kolashin, 3 Ditë €99: - Nisje më 15 Janar. Fjetje 2 netë në Hotel Cile 3*, Kolashin me Mëngjese dhe Darka, Vajtje - Ardhje me Autobus.
Kolashin 99 €

Ski në Kodra Diellit - Tetovë, 3 Ditë €119: Nisje më 15 Janar. Fjetje 2 netë në Hotel Scardus 4* me Mëngjese dhe Darka, Vajtje -
Ardhje me Autobus. Kodra Diellit - T... 119 €

Shën Valentini në Paris. 7 ditë €349: Nisja më 11 Shkurt - Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Milano. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. Paris 349 €

Udhëtim në Stamboll, 4 Ditë €209: - Nisja më 14 Janar - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetjen në Hotel, me mëngjes, Transfertat dhe Shëtitjet. Stamboll 209 €

Shën Valentini në Selanik, 3 Ditë €79: Nisja më 12 Shkurt - Vizitohet: Selanik. Fjetje 2 netë në Hotel 3* në Selanik. Udhëtimi me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Selanik 79 €

Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399: Nisja më 12 Mars - Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Barcelonë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonë - Shkup, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet. Barcelone 399 €

Pranverë në Berlin, 4 Ditë €399: - Nisja më 31 Mars - Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinë - Berlin - Prishtinë. Fjetje 3 netë në Hotel në Berlin. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Berlin 399 €

Weekend në Strugë, 3 Ditë €59: - Nisje më 15 Janar. Çmimi përfshin: Fjetje në Hotel, me Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel Ambienti 3* dhe Fjetje me Mëngjes dhe Darkë në Hotel Izgrev 5*, Turi në Strugë dhe Ohër dhe Transporti vajtje ardhje me autobus. Struge 59 €

Shën Valentini në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €399: - Nisja më 12 Shkurt - Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion Prishtinë - Bazel - Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet. Zyrih 399 €

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë - €399: - Nisja më 11 Mars - Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion Podgoricë - Bruksel Podgoricë. Transferimi me autobus në Aeroportin e Podgoricës. Amsterdam 399 €

Shën Valentini në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199: - Nisja më 11 Shkurt, - Vizitë: Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Beograd. Vajtje-Ardhje dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese, Shqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Vjene 199 €

Ski në Mavrovë, 3 Ditë €99: - Nisje më 15 Janar. Fjetje 2 netë në Hotel Makpetrol 3* me Mëngjese dhe Darka, Vajtje - Ardhje me Autobus. Mavrove 99 €
Shën Valentini në Dubrovnik, 3 Ditë €75: Nisja më 12 Shkurt - Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 3* në Dubrovnik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit. Dubrovnik 75 €

Shën Valentini në Strugë, 3 Ditë €59: Nisje më 12 Shkurt. Çmimi përfshin: Fjetje në Hotel, me Mëngjes dhe Darkë në Hotel Ambienti 3* dhe Fjetje me Mëngjes dhe Darkë në Hotel Izgrev 5*, Turi në Strugë dhe Ohër dhe Transporti vajtje ardhje me autobus. Struge 59 €

Shën Valentini në Stamboll, 4 Ditë €229: - Nisja më 11 Shkurt - Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë. Stamboll 229 €

Weekend në Dubrovnik, 3 Ditë €75: - Nisja më 15 Janar - Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 3* në Dubrovnik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit. Dubrovnik 75 €

Pranverë në Pragë, 7 Ditë €279: Nisje më 22 Mars - Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 2 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë, 1 natë në Bratislavë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë. Prage 279 €
Pranverë në Bregdetin Dalmat, 4 Ditë €139: - Nisja më 19 Mars - Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Split, Parku Krka, Budva, Kotorr. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Dubrovnik dhe 1 Natë në Zadar. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit. Dubrovnik 139 €

Shën Valentini në Dubai, 5 Ditë €699: - Nisja më 11 Shkurt - Çmimi përfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje në Hotel me 3 yje, me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet. Dubai 699 €

Shën Valentini në Sofje, 3 Ditë €99: - Nisje më 12 Shkurt - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. Sofje 99 €

Shën Valentini në Korfuz, 3 Ditë €75: - Nisja më 12 Shkurt - Vizitohet: Korfuz. Fjetje: 2 netë në Hotel 3* me Mëngjese, në Korfuz. Udhëtimi me autobus dhe Traget dhe Shqoërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Korfuz 75 €
Zbritje për Rezervime të Hershme dhe Oferta Speciale.


Per prenotime kontaktoni
Alpha Travel and tours
+355694500511
Menyrat e pageses brenda dhe jashte shqiperise:
- Shqipetaret nga cdo rreth mund te bejne pagese ne cdo dege te bankes reiffeisen bank ne llogari te Alpha travel
- Cdo Dege e Bankes Reifeisen eshte hapur nga e hena ne te premte nga ora 9 e mengjesit deri ne 2:30 te drekes.
- Te tjeret qe ndodhen jashte shqiperise mund te bejne pagesen nepermjet Western Union , Ose Money Gram.
Adressa jone eshte :
Alpha travel and tours
+355694500511
RR Durresit perballe amb polake
( RRugica qe lidh rajonin e policise nr 3 mine peza me RR e durresit)
Tirane...
Shqiperi..
.


Tel. : 355694500511

Cel. : 0694500511

WhatsApp