Albacall

Kliko

Kliko
Kliko
xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :

Search:

Type: Posts; User: Dyqan Taxi; Keyword(s):

Search: Search took 0.03 seconds.

 1. Sticky: TELEFON DOOGEE HOMTOM HT17 PRO DUAL SIM 4G 13.990 Leke

  374955

  PERSHKRIMI

  Hedhur ne treg ne Korrik te vitit 2016. Produkt Origjinal Homtom®
  DHURATE Kase e gomuar + mbrojtese xhami
  Opsioni "Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
  Telefon...
 2. Sticky: Adaptor netis wireless n usb 300mbps 2.990 Lek

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=373495&d=1477473632

  PERSHKRIMI

  Adaptori USB sherbe qe te merrni internet Wireless ne kompiuterin tuaj.
  Netis WF2116 300Mbps Wireless N USB...
 3. Sticky: Shes KASETOFON DEH-629 USB/SD 5.490 Leke

  PERSHKRIMI

  Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.
  Pranon formatet MP3 / WMA .
  Funksionon gjithashtu edhe si radio.
  Frekuencat radiofonike nga 85.7 deri ne 108MHZ.
  Ka ekran te madh LCD....
 4. Replies
  0
  Views
  481

  Tirane, ofroj vend pune Kujdes Klienti

  Pėrshkrimi

  Kompani NetTrade Albania shpk kerkon nje person per pozicionin e punes "Kujdes Klienti"Preferohen persona te qendrueshem qe duan te punojne ne...
 5. Replies
  0
  Views
  280

  Tirane, ofroj vend pune Shites Dyqani

  Pėrshkrimi

  Fokusi kryesor i nje shitesi eshte qe te t’i ofroje klienteve nje sherbim te jashtezakonshem dhe te mirembaje hapesiren qe ka ne pergjegjesi.


  Detyrat

  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Kujdesi ndaj klientit

  Nettrade Albania shpk nė ritmin e saj tė zgjerimit kėrkon punonjės tė rinj pėr kujdesin ndaj klientit tė faqes sė shitjeve www.dyqantaxi.com.

  Kompania ofron kushte komode pune dhe njė prespektivė...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time Kujdesi ndaj klientit Arabisht

  NetTrade Albania shpk kėrkon njė punonjės pėr "kujdesin ndaj klientit" ne gjuhen arabe.

  Shėrbimi i ri qe kjo kompani po ofron do te fokusohet ne tregun e lindjes se mesme, prandaj na nevojitet...
 8. Replies
  0
  Views
  305

  Tirane, ofroj vend pune Web Developer

  Kompania NetTrade Albania shpk lider ne tregun e shitjeve online aktualisht ne Shqiperi po planifikon zgjerimin e saj ne tregjet nderkombetare, per kete arsye kemi nevoje per web developer me...
Results 1 to 8 of 9
xxxxxx