xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :
nav-forumid :
ora tani eshte 0

Search:

Type: Posts; User: #gjergji#; Keyword(s):

Search: Search took 0.01 seconds.

 1. Replies
  0
  Views
  748

  Tirane, ofroj vend pune

  Kerkoj te punesoj nje Menaxhere prodhim-shitje produkte Pasticerie dhe Buke
  Kriteret:
  -Te kete arsimin e larte , mundesisht Teknologji Ushqimore .
  -Te kete pervoje pune
  -Te kete aftesi te mira...
 2. Replies
  0
  Views
  569

  Tirane, ofroj vend pune

  Kerkoj te punesoj nje Specialiste per prodhim Byrek dhe Fast-Food.
  Kriteret:
  -Te kete pervoje pune
  -Te prodhoje te gjitha llojet e byrekeve


  Per cdo sqarim kontaktoni ne Nr.e cel. 0694852247...
 3. Replies
  0
  Views
  413

  Tirane, ofroj vend pune Bukepjekes

  Kerkoj te punesoj nje bukepjekes.
  Kriteret:
  -Te kete pervoje pune
  -Te prodhoje buke speciale dhe masive
  -Te jete i disponueshem ne te gjitha oraret

  Per cdo sqarim kontaktoni ne Nr.e cel....
Results 1 to 3 of 3