xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :
do not EDIT/POST = -

 1. rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierė, shtėpi, vila -> vetėm oferta shitje, ankande

  Forum Actions:

 2. dhoma, garsonier, aparamente, vila etj..

  Forum Actions:

 3. Komerciale - zyra, dyqane, ambjente biznesi, objekte industriale, magazina, bar-resorante, hotele...

  Forum Actions:

 4. Forum Actions:

 5. shesh ndėrtimi, tokė, tokė bujqesore, pyll ...etj.

  Forum Actions:

 6. Qera ditore, afatshkurter per dhoma, apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ...

 7. cdo lloj kerkese per objekte banimi, biznesi, truall etj.. si dhe sherbime te ndryshme ne kete fushe

  Forum Actions:

xxxxxx