xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :
nav-forumid : 4
ora tani eshte 2
Please EDIT/POST = 1685407774 -

Thread Display Options

:

Vetëm oferta nga individ

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

          shuaj te dhenat e filtrit Reset

Page 1 of 301 1 2 ... LastLast
Threads 1 to 30 of 9013
+ PUBLIKO xyz koha = 1685407774
Reverse Sort Order -->
 1. Shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m 80.000 Euro Fier

  Zona/Rruga : Bllok Shitet Apartament 2 + 1 + blk 069 290 7920 ic.immobiliari@yahoo.it
  📅 Date: 15.03.2023, 22:17

 1. Durres, shes apartament ne plazh 1+1 + 2 BLK Kati 2, 56 m2 e mobiluar, 25.000 Euro (Golem, Kavaje)

  Zona/Rruga : Golem, Kavaje Shes apartament 1+1, +2 ballkone, Te gjitha veprimet ligjore i merr persiper shitesi https://www.facebook.com/profile.php?id=100059494995683 Cel. : 069 29 07 920
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 2. Tirane, shes apartament ne plazh 1+1 + 2 BLK Kati 2, 56 m2 e mobiluar, 25.000 Euro (Golem, Kavaje)

  ZZona/Rruga : Oxhaku 🏬 Tek Oxhaku , prane Ambulances nr 10 , shitet apartament 1+1, bosh, 57,000 Euro 🏬 Apartamenti ka siperfaqe neto 55 m . Organizohet ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet ne korridorin...
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 3. Istanbul

  About ISTANBUL CARE: ISTANBUL CARE is a medical travel company. It is specialized in plastic surgery, hair transplantation and other out of pocket medical expenditures with its medical travel company, based in Istanbul. International patients of...
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 4. Durres, shes apartament 1+1 Kati 1, 1.212 m 121.212 (Attachment Test)

  Zona/Rruga : Attachment Test Attachment tEST
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 5. Vlore, shes Penthouse 1+1+BLK Kati 0, 242 m 452.542 Euro (sdsad)

  Pasha Group 2000 sh.p.k kerkon te punesoje: -Agjent Shitjesh - Menaxher Shitjesh Per zonen e Veriut dhe Shqiperine e Mesme Paga te kenashme Kushte te mira pune Te inteesuarit te kontaktojne ne: 068 23 04 908
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 6. Tirane, ankand apartament duplex 1+1+A+BLK Kati 13, 121 m 121.212 (Attachment Test)

  ZZona/Rruga : Oxhaku 🏬 Tek Oxhaku , prane Ambulances nr 10 , shitet apartament 1+1, bosh, 57,000 Euro 🏬 Apartamenti ka siperfaqe neto 55 m . Organizohet ne ambjent ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet ne korridorin...
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 7. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 60 m (Rruga Irfan Tomini)

  Shiten 2 bilardo te perdoruara italiane me cmim okazion 70000 leke te dyja Shiten te kompletuara 20 steka + gure rezerve Shiten per ndryshim aktiviteti
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 8. Tirane, ankand apartament 1+1 Kati 1, 1.212 m 12.121 (1212)

  Zona/Rruga : 1212 Rezim test attachment order Cel. : 121212
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 9. Tirane, shes apartament duplex 5+1+A+BLK Kati 17, 121 m 1.212 (qwq)

  Zona/Rruga : qwq qwqw Cel. : 1212
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 10. test 5 foto

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes test
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 11. Tirane, Lista e ofertave - Objekte ne shitje Penthouse 2+1+BLK Kati 1, 1.212 m 121.212 (Attachment Test)

  Zona/Rruga : Attachment Test testnownow Cel. : 1212121212
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 12. shes apartament (Rruga Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Rruga Irfan Tomini Test 21 Gusht attach.php
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 13. Tirane, shes apartament

  test slider stafi@njoftime.com Tel. 0049 172 850 6540
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 14. Shqiperi, shes Kati 1, (test)

  Zona/Rruga : test sak Cel. : <div class='phone_no'>+355555555</div><div class='wats_no'>3213215855<div>
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 15. Berat, Lista e ofertave - Objekte ne shitje 1+1+BLK 342

  test Cel. : +3555555553213215855
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 16. Berat, Lista e ofertave - Objekte ne shitje 1+1+BLK 342

  test Cel. : +3555555553213215855
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 17. Berat, Lista e ofertave - Objekte ne shitje 1+1+BLK 342

  testdsfg Cel. : +3555555553213215855
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 18. Berat, Lista e ofertave - Objekte ne shitje 1+1+BLK 342

  testdsfg Cel. : +3555555553213215855
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 19. Berat, Lista e ofertave - Objekte ne shitje 1+1+BLK 342

  testdsfg Cel. : +3555555553213215855
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 20. Berat, shes 1+1+BLK 342

  testdsfgertert Cel. : +3555555553213215855
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 21. Tirane, Lista e ofertave - Objekte ne shitje garsonier 1+1+A Kati 3, 101 m� 88 (test)

  Zona/Rruga : test test 99 Cel. : +355555555 WhatsApp:32132158553
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 22. Tirane, Lista e ofertave - Objekte ne shitje garsonier 1+1+A Kati 3, 101 m� 88 (test)

  Zona/Rruga : test test 9 Cel.:+355555555 WhatsApp:32132158553
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 23. Kosove, shes apartament 101 m� 55 (test)

  Zona/Rruga : test test 7 Cel.:355 555 555 559 WhatsApp:069 999 99 98
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 24. Durres, shes Vile ne plazh 2+1+A+BLK Kati 1, 150 m 250.000 Euro (Mali Robit, Golem, prane Mak Albania)

  Zona/Rruga : Mali Robit, Golem, prane Mak Albania Shitet Vile private 2 kateshe me Pishine Vila ndodhet e zhvilluar brenda fshatit Princcess International Qerret, tek Mali i Robit ne krah te ish Mak Albania dhe eshte vetem 70 m nga deti. ...
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 25. Tirane, shes apartament 154 2+1+A+BLK Kati 5, 70 m� 70.000 Euro (Rruga Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Rruga Irfan Tomini Test Zona Cel.:0693327078 WhatsApp:0692907920
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 26. Tirane, shes apartament 113 1+1 Kati 2, 60 m 22.000 Euro (teodor keko)

  Zona/Rruga : teodor keko test astir Cel.:0693327078 WhatsApp:0692907921
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 27. Tirane, shes apartament (Rr. Kostandin)

  Zona/Rruga : Rr. Kostandin Test Ali Demi a del ne Tirull
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47

 28. Durres, shes garsonier (test)

  Zona/Rruga : test webi new test Cel. : 35569 29 079 20
  📅 Date: 30.05.2023, 02:47


 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
-->