PDA

View Full Version : Tirane, shes motor Viti 2008, 4.500 EuroAlfa-al
21.10.2016, 21:29
Motorr Yamaha Viti 2008 ,Fuqia 80-100 hp, 4 kohesh,me grup levash dhe monometer bordi.Me dokumenta

Cel. : 0682032304