PDA

View Full Version : Durres, shes Jaht kruizer ESPRIT 3670 Viti 1991, 60.000 Eurore&al shpk
11.07.2016, 13:24
http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=350219&d=1467218096

Jahti eshte ne gjendje shume te mire,
ka dy motore diezel, secili 450 kuaj fuqi.
Eshte 13m i gjate dhe 4 m i gjere.

Struktura e brendshme:
Dhome gjumi + krevat dopio + krevat tek + divan tresh guzhin +tualet+dush.
Eshte shume i rehatshem per familjare.

Cel. : 0692074989

Cel. : 00393200347566