PDA

View Full Version : Tirane, shes gomone Intex Marine 4 Viti 2015, 350 Euroamarildobixhakos@gmail.com
07.06.2016, 09:39
OKAZION ..... GOMONE MARINER E RE ….3.3Metra Material super rezustuas nga DIELLI …RERA …GURAT …VAJRAT APO BENXINA ….TRE SHTRESA PERBERESE REZISTUESE ….FUNDI ME PLLAKA PLASTIKE REZISTUESE ….MBAN 4 PERSONA TE RRITUR ….MUND TI VENDOS Motor ELEKTRIK OSE MOTOR BENZINE 2.KUAJ
NE E SUGEROJME ME MOTORIN ELEKTRIK FULL ECO ___ VJEN ME QANTEN PERKATESE …POMPEN ….DHE LOPATAT .
E PAKETUAR ….PRODUKTI I QERTIFIKUAR NGA -USA . Cmimi eshte vetem per gomonen nqse deshironi dhe motor elektrik + 250 euro motori

Tel. : 0

Cel. : 0692109320