PDA

View Full Version : Pajisje dhe aparatura mjekėsorePages : [1] 2 3

 1. KS, Pejė ofroj Paisje Spitalore dhe Shendetsore
 2. Tirane, shes Shes KABINETE DENTARE "ANTHOS" dhe "SIEMENS"
 3. Tirane, - Klinika Ortopedike Alb Sanita Italia
 4. Tirane, Klinike Dentare tek rruga e Kavajes
 5. Tirane, ofroj materiale dentare
 6. Tirane, - DNS - Medikal
 7. Tirane, shes don bosko 850 Euro
 8. Tirane, shes shes poltron dentar 4.000 Euro
 9. Lushnje, shes Unit poltron dentar Stern Weber Teknika viti 2002 gjerman 5.000 Euro
 10. Tirane, okazion GRAFI DENTARE PORTABEL 850 Euro
 11. Fier, shes poltron dentare vitali faro 12.000 Euro
 12. Tirane, shes aparat grafie dentare PHILIPS,,per grafi te vogla
 13. Tirane, shes Poltron Dentar DENTSAN Lykia 2.950 Euro
 14. Tirane, shes Klinike Dentare te kompletuar 5000 euro
 15. Tirane, shes pajisje sterilizuese Zeta Sonic 790 Euro
 16. Tirane, shes pajisje dentare Llambe Zbardhimi 650 Euro
 17. Tirane, shes pajisje sterilizuese Kit - Autoklave E5 -18l “Euronda” 2.400 Euro
 18. Tirane, Pajisje kirurgjikale PIEZOSURGERY® 3 starter – MECTRON 3.400 Euro
 19. Tirane, shes Mobilje per klinike dentare 300 Euro
 20. Tirane, shes poltron dentar klinike dentare e kompletuar 3.500 euro
 21. Tirane, shes pajisje dentare Furre porcelani 2.700 Euro
 22. Tirane, shes pajisje dentare shes aparatura dhe matriale konsumi dentare
 23. Tirane, Mobilje Start B - Loran 1.400 Euro
 24. Unit Dentar ANTHOS A5 - 13,000.00 EUR
 25. Tirane, shes pajisje gjinekologjike PAjisje Elektronike Mjekesore, ECHO, X-ray, CT Scanner
 26. Tirane, Radiografi RX AC dhe Sensor ZEN X 5.000 Euro
 27. Tirane, shes pajisje gjinekologjike, Shtrat 1.900 Euro
 28. Tirane, shes peshore Peshore farmaceutike 550 Euro
 29. Tirane, shes pajisje Ultrasound ECHO 18.000 Euro
 30. Tirane, shes Ultrasound ECHO Ultrasound SIEMENS P4-4MhzACUSON 2.550 Euro
 31. Tirane, Shitet Pajisje Lazer IPL per perdorim Estetik 4.500 Euro
 32. Lezhe, SJELLIM ME POROSI NGA MAGAZINA JONE NE GJEMANI GRAFI-SCANNER-REZONANCE-EKO
 33. Tirane, shes pajisje dentare Shiten aparatura, pajisje dhe instrumente dentare
 34. Tirane, shes poltron dentar shes kabinet dentar 250.000 Leke
 35. Tirane, jap me qera klinike dentare, me paisje moderne, Kati 2, 90 m² 400 Euro (Komuna e Parisit,100m mbi NYU)
 36. Tirane, shes mobilje rafte e banak moderne per farmaci
 37. Tirane, shes pajisje radiologjie grafi dentare digitale 24.000 Euro
 38. Tirane, shes pajisje dentare laborator dentar i kompletuar 6.350 Euro
 39. Tirane, shes aparat OWANDY I MAX TOUCH 3D, 55 mije euro
 40. Tirane, shes Poltron dentar 2.500 Euro
 41. Tirane, shes pajisje dentare Panorameks Sirona 4.500 Euro
 42. Tirane, shes pajisje dentare Poltrone Dentar 5.000 Euro
 43. Tirane, shes pajisje radiologjie panoramex digital & stampante mjeksore 12.000 Euro
 44. Tirane, shes pajisje dentare laboratori polimerizues PENTATHLON 1.300 Euro
 45. Tirane, shes Termokoperte 35.000 Leke
 46. Tirane, shes Termokoperte 35.000 Leke
 47. Gjakove, shes Ultrasound ECHO Aloka prosound alpha6 21.000 euro
 48. Tirane, shes pajisje dentare Angel turbine 70 USD
 49. Korce, shes pajisjet e nje klinike dentare te firmes Italiane CASTELLINI
 50. Tirane, shes pajisje radiologjie Aparat grafie 1.500 Euro