PDA

View Full Version : Turizëm & Hotele & Objekte me qera afatshkurterPages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

 1. AL, Durrës, jap me qera dhoma në plazh tek "Hekurudha" ---
 2. AL, Durrës-Plazh, ofroj apartament me qera tek Adriatiku
 3. Ulqin, jap me qera Apartmane afer plazhes se madhe, 6-10 €
 4. AL, Durrës, ofroj dhoma, shtepi, vila me qera, cmimi i arsyeshem
 5. AL, Vlorë, ne Palase (Dhermi) Himare, jap me qera Hyrje 2+1, 3.000 leke/nata
 6. AL, Tirane, kerkoj apartament me qira te mobiluar 1+1, per 2-3 muaj
 7. AL, Durres - Plazh, kërkoj banes per pushime 2 dhomshe
 8. Mal i Zi, Ulqin-Plazh i Madh, ofroj Pension privat per pushime
 9. AL, Durrës-Golem, Hotel Bar Restorant Akropoli - Qetesia dhe Relaksi qe keni nevoje
 10. AL, Durrës-Golem, oferte nga KOMPLEKSI I MREKULLUESHEM "PISHAT E BUTA"
 11. AL, Durrës ofroj apartamente pushimi per familjare 50 euro nata
 12. AL, Durrës-afer hotel ILIRIA, jap me qera shtepi 35 €
 13. AL, Elbasan ofroj HOTEL ME TE GJITHA KUSHTET KOMODITETIT
 14. AL, Durrës kërkoj apartament 2 dhoma per pushime ne korrik
 15. AL, Tiranë ofroj shtepi ne plazhin e Durresit
 16. AL, Durrës-Plazh kavalishenca ofroj Shtepi 1+1 me qera
 17. AL, Vlorë-radhima jap me qera dhoma plazhi
 18. YU, Ulqin-Shtoj, jap me qera shtepi private
 19. KS, Prishtinë kërkoj vile 2 dhomshe ne Durres nga 20-30 Qershor
 20. AL, Durrës midis Hekurudhes dhe Ilirise ofroj shtepi me qera
 21. AL, Durrës tek Adriatik I, ofroj Apartament me qera me pamje nga deti, 20 €
 22. AL, Durrës-ne fshatin turistik Golem jap me qera vile 70 € ne dite
 23. AL, Vlorë kërkoj apartament per pushim
 24. AL, Himare, kerkoj dhome pushimi per 4 persona
 25. AL, Vlorë Kërkoj në Dhermi - Apartament, Dhomë 2+2
 26. AL, Sarandë kërkoj shtepi private, akomodim
 27. AL, Durrës ofroj apartament 2+1 me qera prane bregdetit 20 €
 28. AL, Durrës jap me qera garsoniere, 52 m2, 20 Euro/dite
 29. AL, Sarandë jap me qera Gasoniere
 30. AL, Durrës kërkoj Apartament 3 dhoma ose shtepi-Vilë, max. 80 €/nata
 31. AL, Durrës kërkoj apartament me qira me qmim deri ne 15 €/nata
 32. AL, Durrës kërkoj Apartament me qera ne Golem ose Mali i Robit
 33. YU, Shkodër jap me qera aprtmane ne qender te shtojit
 34. YU, Shtoj-Ulqin, kërkoj apartman per 2 veta
 35. AL, Tiranë kërkoj per nje te huaj, shtepi me qera(te mobiluar) per 13 Dite
 36. KS, Prishtinë kërkoj garsoniere ne Dhermi nga 16 Korriku
 37. AL, Tiranë kërkoj Apartament ne qender, per dy jave ne shtator
 38. AL, Durrës-Golem, jap me qera apartament 1+1, 70 m², 35 €
 39. KS, Prishtinë kërkoj apartman 7-15 Gusht ne Durres - Golem 20-25 €
 40. AL, Vlorë kerkojm dhom me qira ne qytet 30 Korrik - 7 Gusht
 41. AL, Durrës ofroj PUSHIME PER SEZONIN VEROR 25EU/PERSON €
 42. AL, Kavaje, jap me qera nje kat te nje vile tre kateshe, 200 €
 43. AL, Vlorë-Himare, kërkoj shtepi me qera per periudhen 15 - 20 Gusht
 44. AL, Vlorë ofroj ne Himare dhoma Hoteli 1000 L/personi
 45. AL, Durrës kërkoj nje hyrje per 4 veta per periudhen 11 dhjetor- 4 janar
 46. AL, Durrës GOLEM-MALI ROBIT jap me qera APARTAMENTE TE MOBILJUAR 30 €
 47. AL, Sarandë jap me qera shtepi pushimi 3000 Lekë
 48. AL, Shengjin-Lezhe Kompleksi Turistik "ERMIRI" PALACE ju fton per Pushime
 49. AL, Vlorë njoftim Bar Restorant Hotel "Alba-Eko"
 50. AL, Durrës Golem kërkoj apartament per pushime 01.07. deri 31.07.2007