PDA

View Full Version : disqe & goma 1. Tirane, shes gome dhe disk Nderroj ose shes disqe megjith goma 60.000 Leke
 2. Tirane, shes gome Shes goma Citroen C3 15" 4.000
 3. Fier, ofrohen disqe goma
 4. Shqiperi, shes gome dhe disk gome dhe disk bjellorusi 18/35
 5. Tirane
 6. OKAZION!! Tirane, shes Disqe me goma 20' per Bmw X5 e X6
 7. Shqiperi, shes gome & disk alumini 200.000 Leke
 8. Tirane, shes Goma Hankook Premium R18 8.000 Leke
 9. Elbasan, shes disk alumini Disqe audi 17" origjinal sa po ardhur nga it 200 Euro
 10. Tirane, shes Goma 3.000 Leke
 11. Tirane, shes okazion disk alumini 17 10.000 Leke
 12. Tirane, shes 4 goma 4.500/copa Leke
 13. Tirane, shes gome dhe disk shes disk+goma 14.000 Leke
 14. Tirane, SHES 4 DISJE BSHK ME GOMA 18" NE GJENDJE SHUME TE MIRA
 15. Durres, shes gome 2 GOMA 225/55/R16 60 Euro
 16. Tirane, shes gome & disk alumini Disqe per bmw 270 Euro
 17. Kerkoj te blej 4 disqe 14 inch, per opel corsa
 18. Disqe alumini ngjyre cameleon
 19. Zvicer, Shes me shumic te gjitha llojet e Gomav te perdorura per Makina 7 Euro
 20. Durres, shes gome & disk alumini Disqe seat rreze 14 120 Euro
 21. Tirane, shes 4 Goma Bridgestone 175/65 R15, 100 Euro
 22. Tirane, Goma te nje kualiteti te larte, Sierra per kamiona autobusa duke filluar nga 37.200 Leke
 23. Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Sport Gt per autovetura (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 4.200 Leke
 24. Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Van Gt per fugona (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 7.100 leke
 25. Tirane, shes gome Goma bridgestone 4 cop ne gjendje shume te mire 8000 leke re 8.000 Leke
 26. Durres, shes disqe alumini DISQE NR 15 BMW 100euro
 27. Durres, shes disk alumini DISQE BMW 16 100EURO 100 Euro
 28. Tirane,NE SHITJE GOMA TE REJA EUROPIANE VITI 2015 2016 FILLOJNE NGA 28 Euro
 29. Tirane, shes 4 Goma Michelin 245/50 R 18 30% te konsumuara 250 Euro
 30. Tirane, shes gome & disk alumini 200 Euro
 31. Tirane, KERKOJ GOME REZERVE PER AUDI A 3 2005
 32. Tirane, shes 4 Goma Continental te reja 460 euro
 33. Tirane, shes disk alumini Shes 4 disqe alumini mercedes benz nr 16 150 Leke
 34. shes Disqe 17'' per Volkswagen & Audi 200 Euro
 35. Tirane, shes gome & disk alumini disqe 18 alumini 250 Euro
 36. Tirane, shes gome dhe disk objrkti 700 Leke