PDA

View Full Version : Biznese & ShėrbimePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66

 1. KS, Prizren, dardanianetwork ofron host & domain & design, cmimi me marveshje
 2. KS, Prishtinė jap me qera Tipe tė ndryshme makinash
 3. AL, Tiranė njoftim Dhoma frigoriferike. Impjate ftohese
 4. AL, Tiranė INXHINIER NDERTIMI me liēensė merr persipėr tė bėj projekte dhe vizatime
 5. KS, Prishtinė ofrojme shtofra per mobileri dhe nevoja shtepiake
 6. AL, Tiranė njoftim studio design
 7. njoftim Balkan Consulting
 8. AL, Tiranė ofroj konsulence per ndihme fiskale dhe juridike
 9. AL, Tiranė, Max Studio Design - Studio reklamash
 10. AL, Tiranė, Studio Grafike
 11. AL, ofroj sherbime si Perkthyese ne Stamboll, Turqi
 12. albanweb.com ofron faqe interneti per biznese, hotele,restorante etj
 13. AL, Tiranė ofroj Ruajtje objekti me polici private, shoqerim me bodiguard
 14. AL, Shkodėr, konsulent nė fushėn e investimeve dhe import-exportit
 15. AL, Tiranė, Dyqan celularesh, programe, ckodime, aksesore te gjithe tipeve
 16. AL, Tiranė, Alushi SH.P.K - Firme ndertimi me standarte bashkohore Europiane
 17. AL, Tiranė njoftim info-mail
 18. D, Pėrkthyes letrar nga gjermanishtja nė shqip
 19. KS, Gjakovė Heliko Kultura - Kultivimi i kermijeve ne ciklin e kompletuar biologjik
 20. AL, Tiranė njoftim Konsulencė nė fushėn migratore
 21. AL, Tiranė njoftim Zyre Kontabiliteti
 22. Ne Zemblak te Korces prodhojme dhe shesim shtylla betoni centrifugale.
 23. GB, njoftim TRANSPORT RRUGOR NDERKOMBETAR
 24. AL, Tiranė, Oferte e "ALCRED Food Processsing Co." Shpk
 25. GR, organizim Sherbime per emigrante
 26. AL, Tiranė shesim bojra printereash, paisje e sherbime printimi e shumfishimi per CD
 27. Tiranė - Biznesi i Paisjeve Elektrike
 28. AL, Durrės njoftim Sherbim per te moshuarit.
 29. AL, Tiranė ofroj Sisteme Audio Per te gjitha ambientet
 30. AL, Elbasan njoftim Punimet qe merr persiper Studio PLus AKSEL
 31. AL, Tiranė shesim qilima dhe tapete - punim artizanal
 32. Tiranė, ofrojme asistence e pasije per Ndertim, Konfigurime.....rrjetesh kompjuterike
 33. AL, Tiranė organizim OFROJME TRANSPORT NDERKOMBETAR
 34. KS, Gjakovė - prodhimet e firmes Gjermane Wurth nga lemia e metalit dhe ndertimit
 35. AL, Tiranė firma 'SHPIRAGU' punime alumini,dyer,dritare,grila,vetrata,rrjeta etj..
 36. AL, Tiranė ofrojme sisteme audion e video per TV, lokale etj
 37. AL, Tiranė ofroj punime te ndryshme per ambjentet e brendshme te shtepive, zyrave etj
 38. AL, Tiranė njoftim topsport
 39. AL, Tiranė njoftim MASTER GYM
 40. AL, Tiranė njoftim Perkthime
 41. AL, Tiranė ofroj sherbime dentare
 42. AL, Tiranė ofroj Sherbim dentar
 43. AL, Durrės - Tuba e rakorderi polypropylieni (furnzim,shkarkim ujrash)
 44. AL, Tiranė njoftim Perfaqesia Vero Moda & Only
 45. Pishina Koral - Ndertim dhe Mirembajtje pishinash
 46. AL, Tiranė ofroj "Sun Stop" Mbrojtje nga rrezet e diellit
 47. AL, Tiranė ofroj konstruksione metalike
 48. AL, Tiranė ofroj kangjella alumini
 49. Ofrojme sherbim transporti te brendshem dhe te jashtem
 50. AL, Tiranė ofroj Punime me Gips