PDA

View Full Version : Kėrkesa - per blerje, marrje me qera, ndėrrimPages : [1] 2 3 4 5 6 7

 1. Tirane, nderroj Apartament 3+1,117m2 me dy apartamente te parku i autobusave
 2. Tirane, kerkohet Financier/kontabiliste per ndarje qiraje
 3. Tirane, blej Apartament (max deri ne 100m larg unazes se vogel)
 4. Tirane, shes Container ish frigorifer.
 5. Vlore, nderroj objekt dhe truall
 6. Tirane, marr me qera Apartament (Ish Blloku, Stadiumi Qemal Stafa, Qender)
 7. Vlore, kerkoj Kerkoj apartament 1+1 (qender)
 8. Blej dyqan nė Tiranė!
 9. Vlore, kerkoj garsonier 150 Leke (afer qendres)
 10. Shitet Toke Ne Spille Prane plazhit ose kembehet ose Jepet Me Perqindje per ndertim
 11. Durres, nderroj apartament
 12. Tirane, jap me qera shtepi banimi
 13. Tirane, shes Apartament (Liqeni Artificial)
 14. Tirane, (Liqeni Artificial)
 15. Durres, shes Apartament 1+1
 16. Tirane, kerkoj Kerkoj te marr me qera ndonje lavazh ose ambjent per lavazh
 17. Tirane, shes (Unaza e re)
 18. Tirane, jap me qera gazoniere (rruga Gramoz Pashko)
 19. Tirane, jap me qera 1+1 (Gramoz Pashko)
 20. Tirane, nderroj Apartament 100 m2 Rruga Mine Peza.
 21. Sarande, nderroj Truall 3600 m2 (Rruga nacionale Borsh -Piqeras)
 22. Sarande, nderroj Magazine 500 m2 dhe 3000 m toke (Rruga nacionale Borsh- Piqeras)
 23. Vlore, shes Apartament 74m/2 (Me Hipoteke) (Rruga Trasballkanike)
 24. Tirane, oferte Ofroj Truall 1800 m2 ne Kamez (Kamez)
 25. Tirane, oferte Tirane, oferte Ofroj Truall 1800 m2 ne Kamez Ngjitur Fabrike (Kamez)
 26. Tirane, blej Dyqan
 27. Tirane, blej (Unaza e re)
 28. 10 euro/ m2
 29. Tirane, nderroj Ne qender te Tiranes apt 92.3 m + 54.7 m verand relaksuese.
 30. Sarande,kembim Banese ose shitje
 31. Tirane, marr me qera bar caffe i kompletuar (rruge kryesore)
 32. Tirane, ofroj ndarje zyres (tavoline) (Rruga e Elbasanit)
 33. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 100 m² 90000 Euro (Liqeni Artificiaal.Rr. Peti)
 34. Tirane, shes Shes paisjet per lokal Zgare (Kombinat)
 35. Tirane, kerkoj lokale ose ambjente qe mund te pershtaten per lokal.
 36. Tirane, shes (Medrese)
 37. Tirane, jap me qera shtepi private.vile (azem meshi)
 38. Urgjente nga 55000 ne 30000euro
 39. Tirane, kerkohen me qira lokale ne kryqezime
 40. Tirane, kerkoj magazine 300 - 400 m2 edhe ne katin e 2te, brenda unazes
 41. Durres, shes APartament (mbrapa policise)
 42. Tirane, shes Apartament 2+1 (Sadik Petrela)
 43. Tirane, shes Apartament (Rruga e Re ,Misto Mame)
 44. Tirane, kerkoj kerkoj apartamente me qira (durresit m shyri elbasanit stadiumi dinamo bllok)
 45. Durres, Nderroj Apartam 2+1 ne Qender te Qytetit me Apartament 1+1 ne Tirane ose Pogradec
 46. Tirane, jap me qera dyqan (rreth- rrutullimi i zogut zi.)
 47. Tirane, shes Apartament (Kodra e Diellit)
 48. Vlore, nderroj Truall (Zvernec)
 49. Tirane, KERKOJME TRUALL PER NDERTIM NE TIRANE
 50. Tirane, KERKOJ BLEJ SHTEPI 2+1 CMIM OKAZION PAGESA CASH 45000 EURO, ZONA 21 DHJETORI OSE VASIL SHANTO