PDA

View Full Version : BiznesiPages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

 1. kėrkohen partnerė tregėtie
 2. AL, Tiranė, Kerkoj patnere bisnesi, ne Europe, SHBA, etj
 3. KS, Prizren kėrkoj tekstil me shumic
 4. KS, kėrkohet Partner / Ortake
 5. Gjurmet Rinore:Kėrkohet donator pėr hapjen e "Radio Gjurmėt"
 6. MK, Tetovė, shpallje, ipet me qira objekt prej 1.000 m² (hall prodhuese) 1,50 €/m²
 7. Ulqin:Shitet ose jepet me qera fabrika e bukes ne Ulqin
 8. AL, Tiranė shes ide te suksesshme biznesi
 9. AL, Durrės Shes Aparatura per DJ. 700 €
 10. AL, Tiranė njoftim shitje te ndryshme
 11. AL, Leskovik, shitet Godina e fabrikes se bukes 100.000 €
 12. AL, shitje aktiviteti, bashkepunim, kerkohen partnere etj..
 13. AL, dhjetra makineri, pajisje per biznesin
 14. GB, shes Bllokues Valesh Celulari
 15. AL, njoftime mbi aparatura dhe pajisje per biznesin
 16. Panele Fotovoltaike
 17. AL, Tiranė kėrkohet Zyre Kontabiliteti
 18. KERKOJME PARTNER Firme Zvicerane e Specializuar ne Fushen e Teknologjise Informatike.
 19. KS, Gjakovė kėrkoj Bashkpunim serjoz per SALLONE NUSERIE
 20. MK, Kumanovė shesim ormana te metelit,der garazhe etj..
 21. AL, Tiranė njoftim Internet "Crazy Net"
 22. Tiranė shes Parket laminat, Mobilje
 23. AL, Tiranė ofroj Prerese pllakash druti vertikale(200x4000cm 500 €
 24. AL, Tiranė Nje zyre kontabiliteti kerkon bashkepunim
 25. AL, ofroj Reduktim te kostos se thirrjeve telefonike
 26. AL, ofroj Sistem GSM/Telefon
 27. AL, Tiranė, ofroj sherbime nga Kina
 28. AL, Tiranė, kėrkoj nje vend ne nje lokal, per te vendosur nje tavoline + kompjuter
 29. AL, Elbasan, bejme canta butiku me porosi
 30. AL, Tiranė shes aktivitetin e BAR universal
 31. AL, Tiranė kėrkoj distributore shumice per shperndarjen e librit
 32. I, ofroj bashkepunim ne gazeta ose revista
 33. AL, Tiranė ofroj LICENSE per ndertim
 34. AL, Tiranė kėrkoj farmaciste si partnere biznesi
 35. AL, Tiranė kėrkoj te jap liēencen per ndertime objektesh
 36. AL, Tiranė Inxhinier ndertimi me liēensė, ben projekte, vizatime, vlerėsime teknike
 37. AL, Tiranė FIRME NDERTIMI, japim liēensėn, kundrejt njė pagese
 38. AL, Tiranė kėrkoj partnere biznesi per ngritjen e nje real estate
 39. AL, Tiranė shes aktivitetin e nje internet Caffe.
 40. AL, Tiranė kėrkoj partner biznesi ne manaxhimin e shitjes se sallamit
 41. AL, Tiranė shes aktiviteti i nje bar kafeje tek liceu
 42. KS, Gjakovė kėrkoj partner biznesi
 43. AL, kėrkoj distributore te konstruksioneve metalike
 44. I, ndermjetsim me fabrikat ne Itali
 45. AL, Shkodėr kėrkoj studio manaxhimi
 46. AL, Tiranė kėrkoj partner biznesi per ngritjen e nje pallati
 47. AL, Tiranė ofroj Mundesi lidhje Interneti per sallat e Basteve
 48. AL, Tiranė shes shtypshkronje
 49. AL, Vlorė njoftim partner biznesi
 50. KS, Vushtri shes banesa dhe lokale afariste