PDA

View Full Version : Bota e femravePages : [1] 2

 1. “Dhėnėsit” dhe “Mbledhėsit” e kredive tė kėqia…
 2. Kompanitė qė “nuk vėnė gjumė nė sy”…
 3. Masakra e referencave….
 4. Aleksa nė kėrkim tė njė pune ….
 5. Njeriu Ėndėrr…
 6. Tre ditė para intervistės…
 7. Skllevėr dhe Vandalė…
 8. Aleksa nė intervistė…
 9. Rrugėtim i pandalshėm…
 10. Lavoro, lavoro, lavoro e nessun pagamento...
 11. Snakes in suits…
 12. Seks nė detyrė…
 13. E hekurt…por e ėmbėl…
 14. Mėnyra tė reja drejt punėsimit…
 15. Skllavja Izaura…
 16. A Diplomojnė Profesionistė Universitetet Shqiptare?
 17. Granada “ą la mode”….
 18. Dead alive…
 19. “Momet” e tregut tė punėsimit…
 20. Muharremja te ushtari i panjohur…
 21. Paragjykimi i kandidatėve…
 22. After-sex solutions…
 23. Konsulenca e karrierės
 24. Shėrbimi "Headhunting" nė Shqipėri !?
 25. Ē’punėsimi i kompanive tė punėsimit…
 26. Mosdeklarimi i pagės dhe PO-tė e dhimbshme....
 27. Mirė me qenė Shqiptar?!
 28. Fillim-Karriera e tė Sapo-diplomuarėve?!
 29. Zgjedhja e Degės sė Duhur pėr nė Universitet..
 30. Si tė planifikosh njė Koktej Party?
 31. Me ēfarė duhet ti ushqejmė meshkujt?
 32. Sallatė me spinaq dhe mollė
 33. Cilat janė gabimet femėrore nė menaxhimin e financave personale?
 34. Kujdes nga shopping me shoqet!
 35. 10 gjėrat qė tėrheqin menjėherė vėmendjen e burrave
 36. 5 rregulla pėr njė pastrim tė shpejtė tė shtėpisė
 37. Si tė menaxhojmė financat familjare?
 38. Si tė zgjedhėsh parfumin e duhur
 39. Si tė zgjedhėsh veshjen ideale pėr raste tė ndryshme
 40. Kravata si aksesor femėror
 41. Sapun Handmade - Master Klasė
 42. Pse ai nuk do tė martohet?
 43. 6 dietat mė tė rrezikshme pėr shėndetin
 44. Lista e blerjeve pėr tė porsalindurin
 45. 6 maska bukurie Bio pėr lėkurėn
 46. 5 rregulla si tė sillesh nė njė mbrėmje pune
 47. 5 kėshilla tė arta pėr ekuilibrin midis familjes dhe karrierės
 48. Pse kemi frikė tė ndėrrojmė punėn?
 49. 8 ide dhuratash pėr ditėn e 8 Marsit
 50. 7 zakone (jo dhe aq) tė mira