PDA

View Full Version : Bota e femravePages : 1 [2]

 1. Klasifikimi i parfumeve sipas familjes sė aromave
 2. 10 kėshilla tė vyera shtėpiakeve pėr tė mbajtur trupin nė formė
 3. Vitamina D dhe 10 problemet shėndetėsore qė sjell mungesa e saj
 4. Gjėndrat nė gjoks, kur duhet tė shqetėsohemi
 5. Pilates, sporti mė efektiv pa asnjė traumė fizike
 6. 10 dhurata jetėndryshuese qė mund ti bėni vetes
 7. Divorcet e prindėrve, si t’ia themi vendimin fėmijės
 8. Si tė ndihmoni fėmijėn tuaj kur ėshtė mbipeshė
 9. Tonifikimi i trupit. Pse duhet mbajtur trupi nė formė
 10. 7 hapa drejt suksesit!
 11. 8 hapa si tė zgjedhėsh buzėkuqin e duhur
 12. 4 mėnyra natyrale pėr mirėmbajtjen e duarve
 13. Krep me portokaj
 14. Kėshilla pėr njė nxirje tė kujdesshme nė solar
 15. Frutat dhe zarzavatet - kimikatet qė po na “vrasin”
 16. 10 Kėshilla si tė alternosh shtatzaninė dhe punėn
 17. 10 punėt mė tė mira pėr femrat pėr vitin 2013 sipas Forbes
 18. Top 100 universitetet mė prestigjioze tė rankuara sipas Times Higher Education pėr vitin 2013
 19. 5 kėshilla tė vyera pėr kursimin e parave
 20. Trajtimi nė SPA me gurė vullkanikė
 21. 6 mėnyra si bashkėjetesa vret romancėn (dhe si t’i luftosh ato)
 22. 4 hapa pėr njė lėkurė tė re, tė pastėr dhe tė shėndetshme
 23. Si tė veshim njė shoqėruese nuseje shtatzėnė
 24. 10 kėshillat e Eva Mendesit pėr njė trup tė tonifikuar
 25. Supersticionet mė popullore pėr dasmat dhe martesat
 26. 10 ushqime qė djegin yndyrnat
 27. 15 sinjale se njė mashkull duhet evituar
 28. 12 mėnyra se si njė lidhje e keqe mund tė dėmtojė shėndetin tuaj
 29. Shtatzėnia, 6 rreziqe pėr foshnjėn
 30. 7 mėnyra si ta zbusim zbokthin nė kushtet e shtėpisė
 31. Benefitet e tė qeshurės
 32. 10 kėshilla pėr ēdo lloj floku