QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE":

OFRON KURSE TĖ GJUHĖS RUSE

*Ofrohet Pregatitje e Gjuhės Ruse pėr tė Interesuarit, qė dėshirojnė tė bėjnė Studime, Spezializime nė Rusi.

Pedagog i kualifikuar dhe me eksperiencė nė mėsimdhėnie:

Kurs Normal:


  • Kohėzgjatja: 2 muaj e gjysėm, 3 herė nė javė
  • Metodat: DOROGA RUSSIJ
  • Seanca: 25 seanca/90 min nė Grup
Kurs Intensiv:


  • Kohėzgjatja: 1 muaj, nga e hėna nė tė premte
  • Metoda: DOROGA RUSSIJ
  • Seanca: 15 seanca/90 minPėrkushtimi do tė jetė nė 5 aspektet kryesore, qė nevojiten pėr tė mėsuar gjuhėn: Lexim, Shkrim, Dėgjim, Gramatikė dhe tė folur.