Tirane, ofrojme KURSE PERGATITORE PER PROVIMET E LIRIMIT & MATURES SHTETERORE ( RR. 5 Maji ,Mbrapa Concord Center)

Lindi Center (Qendra e Kurseve Lindi) ofron:

- Kurse parapėrgatitore dhe teste prove pėr provimet e maturės shtetėrore.
Planifikimi i temave qė zhvillohen nė kurse ėshtė bėrė sipas programit tė Ministrisė sė Arsimit. Gjatė kurseve zhvillohen orė teorike dhe praktike, mbėshtetur nė modelet e testeve tė zhvilluar nė vitet e shkuara.-KURSE PER GJUHET E HUAJA:
ANGLISHT, ITALISHT KURSE NE GRUP DUKE FILLUAR NGA 10 000 LEKE NIVELIKURSE PERGATITORE PER PROVIMET E MATURES SHTETERORE NE LENDET;
ANGLISHT-MATEMATIKE-FIZIKE-BIOLOGJI-KIMI-LETERSI etj

-SHQIP PER TE HUAJ

-KURSE KOMPJUTERI; PAKETA OFFICE, ETJ (Ofrojme dhe formatime PC)


RREGJISTRIMET BEHEN PRANE QENDRES SONE CDO DITE :
E HENE-E SHTUNE ORA 09.00-20.00. JU MIREPRESIM!

QENDRA e KURSEVE LINDI
RR. 5 Maji ,Mbrapa "Concord Center"
Tel: 0675673538
emial.centerlindi@gmail.com