+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Shitet Shoqeri transporti udhetaresh me atobuz e licensuar Euro

    Shitet shoqeri transporti nderkomebtar e udhetareve me atobuza e licensuar nga Miniastria e Transportit. Shoqeria eshte Sh.p.k. e themeluar ne vitin 2009, me nje ortak te vetem, aktive dhe pa detyrime tatimore. Shoqeria eshte licensuar ne vitin 2015 dhe licensa eshte pa afat skadimi. Te interesuarit te dergojne oferten e tyre me email ne transport.travelnet@gmail.com. Vetem oferta serioze do te meren parasysh.
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Licensa transportit.jpg
S: 234
Madhesia:  32.5 KB