+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH

  OKAZION: 068 21 84 111
  ULJE E MADHE CMIMESH
  Mbushje 15 - 25 Mije Lek Te Vjetra!
  Heqje 5 -10 Mije Lek Te Vjetra!
  Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50 - 100 Mije Lek Te Vjetra!
  Proteza, Kellef Dhembi, Porcelan dhe Metal.
  Pastrim Gurezash 10 Mije Lek Te Vjetra Etj.
  Cmime Konkuruese ne kete Krize!
  Adresa: Afer Bllokut pallatet e aviacionit
  Eksperience 35 Vjecare
  Cel: 068 21 84 111


  Cel. : 068 21 84 111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12417753_2000764976815492_6286102185579865649_n.jpg
S: 266
Madhesia: 6.6 KB