BURS PR MARRJEN E ERTIFIKATS S GJUHS ANGLEZE

International Academy of Language Centers (I.A.L.C. Group) me seli n Nju Jork, t Shteteve t Bashkuara t Ameriks posedon nj rrjet te kualitetit t lart t shkollave ​​lingustike q ofrojn msimin nga kompjuteri / online t gjuhve amtare pr studentt ndrkombtar me msues LIVE . Ky institucion arsimor amerikan ofron kurse efektive t gjuhs dhe kulturs pr t gjitha moshat, nevojat dhe interesat e tyre.

NJOFTIM:
Ne besojm se arsimimi duhet t jet i arritshm pr kdo q dshiron t msoj, pavarsisht rrethanave t tyre ekonomike. IALC sht krenar t ofroj ndihm financiare (burs) t gjith atyre q duan t ertifikohen pr gjuhn angleze, n t gjitha nivelet gjuhsore.

ertifiko sot njohurin tuaj ndaj anglishtes.

fardo niveli gjuhsor t keni, ju tashm e keni mundsin ta ertifikoni at, duke br nj test online nga shtpia juaj, dhe t merrni ertifikat.
Sot n tregun e puns dhe at t edukimit krkohet dshmi e njohjes s gjuhs angleze, kshtu q IALC ju ofron mundsin pr ta dshmuar zyrtarisht njohurin gjuhsore q ju e posedoni. Ne gjithashtu do t'ju lshojm n t ardhmen, vrtetim t ertifikats, nse kjo do t krkohet nga ana juaj, apo e institucioneve, ku ju do ta paraqitni si dshmi zyrtare pr mbrojten e anglishtes suaj.

Pr ata aplikues q nuk mund t prballojn koston e testimit, e cila sht $85 USD ather IALC ofron ndihm financiare (burs), si rezultat kjo shum do t mbulohet nga IALC. APLIKO ktu: http://mesojanglisht.com/merr-certif...juhes-angleze/

Pse ndihm financiare (burs)?
N rradh t par, falenderojm donatort q kan br t mundur aplikimin e programit t burss. Ne e dim se ndihma financiare sht vendimtare pr prmbushjen e misionit ton, i cili sht t mundsuarit e t gjith individve, pavarsisht nga t ardhurat e tyre financiare apo nga niveli aktual gjuhsor, t ken mundsi t dshmojn njohurit q posedojn.


Na kontaktoni:

Email/Skype: info@ialc-group.com

Tel. : +16464345755

Cel./ VIBER : +13473305452