ABK GROUP CERAMICS OFRON PLLAKA PER SHTRIM DHE VESHJE GRES PORCELANI

CMIMET ME KONKURUESE NE TREG
CILESI MAKSIMALE ITALIANE
DIREKT NGA FABRIKA

MBI 3000 PRODUKTE
PER CDO LLOJ AMBIENTI TE BRENDSHEM OSE TE JASHTEM
SHUMLLOJSHMERI

OFERT E MOMENTIT PLLAKA BANJO OSE GUZHINE 500 LEKE /MQ

PER ME SHUME NA VIZITONI PRANE SHOWROOM-IT TONE
ADRESA AUTOSTRADA TIRANE-DURRES KM.8 ( 500 METRA NGA ALBTELECOMI)

OSE NA TELEFONONI NE NUMRIN 042406530

JU MIRPRESIN SHUME E SHUME OFERTA TE TJERATel. : 042406530