Albacall

Kliko

Kliko
Kliko
xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :

Search:

Type: Posts; User: jorgaqi; Keyword(s):

Search: Search took 0.02 seconds.

 1. Ofroj Kurse Te Gjuhes Angleze per Angl. te pergjithshme cdo moshe, TOEIC, MATUREN SHTETERORE, Master e Doktorature

  Jeni te interesuar per te mesuar Anglisht?
  Une pergatis:
  -Anglisht e Pergjithshme ( te gjitha nivelet), (per cdo moshe edhe femije).
  -Pergatitje per MATUREN SHTETERORE.
  -Mbrojtjen per Master e...
 2. Tirane, kerkoj vend pune part time Dentist Stomatolog

  Kerkoj vend pune ose bashkepunim si Dentist Stomatolog. Kam eksperience 35 vjeēare.
  Nuk kam nevoje pėr siguracion e taksa sepse jam ne pension.

  CEL 068 21 84 111 DOKTORI
 3. Tirane, kerkoj pune part time mbasdite si Mesuese Anglisht per per Angl. te pergjithshme cdo moshe, TOEIC, MATUREN SHTETERORE, Master e Doktorature

  Une pergatis:
  -Anglisht e pergjitheshme ( te gjitha nivelet) (per cdo moshe edhe femije)
  -Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
  -Mbrojtjen per Master e Doktorature, TOEIC, provim i ETS,...
 4. VLORE, JAP ME QERA 2 DYQANE Kati Pare 150 dhe 200 mij Lek te vjetra . TE GJYQI I VJETER, rruga kryesore

  Rruga : At Kristo negovani Ish gjyqi i vjeter Vlore rruga kryesore

  Jap me qira 2 DYQANE (ambjente bisnesi) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimet te arsyeshme.Dyqanet ne buze te rruges...
 5. Tirane, - OKAZION Sherbim Dentar ULJE E MADHE CMIMESH

  OKAZION: 068 21 84 111
  ULJE E MADHE CMIMESH
  Mbushje 15 - 25 Mije Lek Te Vjetra!
  Heqje 5 -10 Mije Lek Te Vjetra!
  Ura Porcelani Dhe Zirkoni 50 - 100 Mije Lek Te Vjetra!
  Proteza, Kellef Dhembi,...
 6. Tirane, OKAZION SHES BIZNESIN KABINET DENTAR 2500€ i diskutueshėm

  Shitet Kabinet Dentar, I Sapo Shkeputur Nga Sistemi Tatimeve Me Te Gjithe Aksesoret Dentar, I Perdorur Dhe Me Kase Fiskale, Cmimi I Leverdisshem Dhe I Mirekuptueshem.
  Shitet Per Arsye Emigrimi....
 7. Tirane, OKAZION SHES KABINET DENTAR 2500€ i diskutueshėm. Me te gjitha aparaturat

  Shitet Kabinet Dentar, I Sapo Shkeputur Nga Sistemi Tatimeve Me Te Gjithe Aksesoret Dentar, I Perdorur Dhe Me Kase Fiskale, Cmimi I Leverdisshem Dhe I Mirekuptueshem.
  Shitet Per Arsye Emigrimi....
Results 1 to 7 of 7
xxxxxx