xxxmember : Unregistered
pronari :
pronarig :
une jam : 0
threadid :
nav-xxxmember :
nav-pronari :
nav-une jam : 0
nav-threadid :
nav-forumid : 41
ora tani eshte 2
Please EDIT/POST = 1685407283 -

 1. rezidenciale - apartamente, banesa, garsonierė, shtėpi, vila -> vetėm oferta shitje, ankande

  Forum Actions:

  Tirane, shes... Go to last post

  06.04.2023, 20:05

  -- ende rezi-->
 2. -- ende rezi-->
 3. Komerciale - zyra, dyqane, ambjente biznesi, objekte industriale, magazina, bar-resorante, hotele...

  Forum Actions:

  Tirane, shes dyqan... Go to last post

  13.02.2017, 13:03

  -- ende rezi-->
 4. -- ende rezi-->
 5. shesh ndėrtimi, tokė, tokė bujqesore, pyll ...etj.

  Forum Actions:

  Tirane, shes truall... Go to last post

  12.04.2017, 01:06

  -- ende rezi-->
 6. Qera ditore, afatshkurter per dhoma, apartamente, suita, vila, kamping etj... ne plazh, vende malore, kurative... apo edhe ne qytet ...

 7. cdo lloj kerkese per objekte banimi, biznesi, truall etj.. si dhe sherbime te ndryshme ne kete fushe

  Forum Actions:

  nderroj Go to last post

  07.01.2018, 22:22

  -- ende rezi-->