PDA

View Full Version : Parfumeri&Kozmetik ANAIS (Blerje ONLINE)



visi87
06.01.2012, 09:43
Anais është rrjeti kryesor me pakicë on-line per ofrimin e produkteve te bukurisë në Shqiperi. Zbuloni më shumë rreth kompanisë tonë, dyqanet tona të reja, dhe të mësojnë më shumë për biznesin Anais, duke përfshirë
http://www.anais-fr.com/,

Ne duam që të dëgjojmë nga ju - mendimet tuaja, komente, pyetje dhe të na ndihmoni për të ofruar vazhdimisht produktet më të mira të mundshme të bukurisë dhe të shërbimit. Në posten tone ju mund te dergoni sugjerime rreth ANAIS-it.

Nisur në dhjetor te 2009 ANAIS-FR.COM ofron zgjedhjet më të mëdha dhe më të larmishme te produkteve të bukurisë në internet. Nga klasike deri ne me të vështirat për te gjetur larmine e markave, ju keni mundesi të lehtë zgjedhjeje në mbi 11.000 produkte dhe më shumë se 185 markave.

Anais-fr.com është burim i vetëm në internet për të gjitha nevojat tuaja te bukurise. Ju mund të blini aromat tuaja të preferuara, kozmetike, skincare, haircare,dhe produktet e trupit-ose te provoni diçka krejtësisht të re. Me përzgjedhjen tonë të mrekullueshme, ju jeni të gatshem të gjejni diçka që është unike per ju.

Dhe ndërkohë që jeni këtu, ju mund të shihni lartë shitjen e produkteve tona, lexuar në lidhje me trendet e bukurinë se fundit, të merrni këshilla nga ekspertët, dhe të mësoni rreth produkteve me te fundit “What's Hot Now”

Gjithashtu,seksioni i dhuratave përfshin një pjese artikujsh te lezetshëm që eshte perzgjedhur sigurisht për të kënaqur miqtë tuaj, familjen, dhe bashkëpunëtorët tuaj.

Ne jemi ketu per ti bere klientet tane te ndjehen komod. Mbështetur nga pervoja e ketyre viteve, stafi ynë është në dispozicion për të ndihmuar ju me blerjen tuaj 7 dite ne jave. Zgjedhja më e mirë! çmimet më të mira! Nga dyqani yne në derën tuaj, duke ju ofruar mënyren më te lehtë për të blerë gjithcka qe ju nevojitet.Shporta ju lejon të klikoni,te blini dhe porosia juaj mberrin per pak min! Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ju duhet të keni ndonjë pyetje?. Ne e dimë që ju keni një zgjedhje,ndaj mos hezitoni! çmimi, vlera dhe zgjedhja .... askush nuk na afrohet .... askush!

Per me teper vizitoni faqen http://www.anais-fr.com/