PDA

View Full Version : AL, Korçë shes pajisjet e nje punishteje biskotash/waferash



hploman
22.11.2006, 21:43
lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Korçë

N.q.se gjithmone keni dashur te keni biznesin tuaj, jeni me banim ne Tirane dhe keni aftesi per te ngritur nje biznes ne fushen ushqimore, ky eshte shansi juaj!

Une shes pajisjet e nje punishteje biskotash/waferash hollandeze me recete dhe teknollogji te provuar. Produkti /produktet tona kane dhene shume sukses ne Tirane, e Korce e Pogradec dhe Maqedoni, por une i shes per arsye se jam me banin ne Hollande dhe nuk e kontrolloj dot biznesin nga larg.

Investimi juaj varet nga makinerite qe do te blini, minimalja eshte € 4000,-. dhe mund te shkoje tek rreth € 12 000,-. Recetat e produkteve ju jepen falas. Gjithashtu mund t'ju japim ndihme per prodhimet e para.

N.q.se te ka lindur interesi, ke nje vend ku mund t'i vesh makinerite ose mund te marresh nje me qira, kontaktome duke derguar nje e-mail ne adresen: hploman@tiscali.nl
Per cdo lloj pyetjeje mund te me shkruani ose per foto te pajisjeve. Ky biznes eshte i shkelqyer edhe per qytete te tjera ose per Maqedoni, Kosove etj. Une i jap perparesi Tiranes per shkak te tregut me te gjere.
Reago sa me shpejt, para se te humbasesh nje rast kaq te mire!!!