PDA

View Full Version : Tirane, ofroj vend pune Pergjegjes Dyqani



Porcelanosa
09.09.2009, 12:26
PORCELANOSA është lider dhe e pa krahasueshme cilësi me ASNJË TJETËR në industrinë e PLLAKAVE, HIDROSANITAREVE dhe AKSESORËVE.


Ne sjellim tek ju, pllakat për ambjentet tuaja të brendëshme dhe të jashtëme dhe krijojmë ambjentet me të bukura që syri juaj ka parë ndonjëherë. Ne vendosim hidrosanitaret dhe aksesorët që impresionojnë këdo me design-in dhe cilësinë e tyre.



Por ne sjellim tek ju edhe pllaka dhe hidrosanitare EKONOMIKE me çmimin dhe cilësin më të mirë se çdo kompani tjetër.




Si një kompani me rol të madh në tregun shqiptar dhe atë rajonal, Departamenti Komercial po investon për të rritur edhe më tej cilësinë në fushën e shitjeve.



Për këtë, PORCELANOSA kërkon të punësojë një kandidat dinamik dhe ambicioz në pozicionin, PËRGJEGJËS DYQANI, që te kete:



•Aftësi të mira komunikimi dhe t`i pëlqejë puna më njerëzit.
•Dëshirë të punojë dhe të mirëorganizoj punën.

Kandidati duhet:


1.Të ketë mbaruar Studimet Universitare (preferohet dega Marketing/Biznes).
2.Të njohë mirë gjuhën angleze të shkruar dhe të folur.
3.Të njohë dhe të përdorë programet bazë të kompjuterit.

Nëse ju mendoni se i keni këto cilësi dhe aftësi, ju lutemi të dorëzoni një CV (në CV duhet të jetë e shënuar adresa dhe një numër telefoni) bashkëngjitur me dëshmitë, referencat, dhe nje fotografi pranë Departamentit Komercial brenda datës 30 Shatator 2009, në adresën e mëposhtme:

PORCELANOSA


Autostrada“Tiranë - Durrës“, Km 6, Pranë QTU-së, Tiranë.
Tel: +355 48 300 084; +355 67 20 52 445; E-Mail:giljazi@porcelanosa-al.com


Tel. : 048300084

Cel. : 0672052445