PDA

View Full Version : Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 148 m² 170.000 Euro (Kopshti Botanik)



REAL ESTATE ORIGJINAL
13.11.2016, 16:33
Zona/Rruga : Kopshti Botanik

(FOR SALE).SHITET APARTAMENT 3+1,KOPSHTI BOTANIK LIQENI..!
(FOR SALE). SHITET APARTAMENT 3+1,me siperfaqe148M2).Vendodhja Kopshti Botanik. Apartamenti eshte me siperfaqe 133M2, siperfaqe te hipotekueshme I organizuar ne ambientet e brendshme, koridor, dhome ndenje, me ballkon pamje te lire nga kopshti Botanik, dhe kodra e diellit, tre dhoma gjumi,njera me miniballkon, pamje e lire nga Kodra e Diellit, tjetra dhome njera me tualet Brenda, dhe me ballkon, orientim veri-perendim, pamje nga koshti Botanik, dy tualete gjithesei ne Apartament, 3ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesor te zones Kompleks Pallatesh teper cilesor si ndertim me system kapot, I cili si pallat ka kopsht privat poshte tij. Apartamenti eshte me punime ekstra si: Dyer Dritare te jashteme dopio xham, sistem elektrik, hidraulik, cilesore gjermane, Tualetet me sistem te vecante, njera me hidromasazh. Apartamenti eshte me sistem ngrohje ftohje chiller I instaluar ne Apartament , me tavane te varura , cdo dhome eshte me dritare jug-lindje me pamje nga kopshti botanik, ..!Pllakat dhe dyert behen sbritje ne cmim, ose vendosen cilesore Brenda ketij cmimi. Ndodhet ne nje nga zonat me me ajer te paster dhe te qet te Tiranes, mbi Kopshtin Botanik. Apartamenti eshte katin e 2 banim orientim jug-lindje Pamje te lire nga kopshti Botanik..! Cmimi 170,000 euro ..! Per me teper info ose nje vizite ne prone..! Kontaktoni Agjensi Origjinal.(Real Estate,Tirane Albania).



Tel. : 044804849

Cel. : 0665305089-0698504981