PDA

View Full Version : Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 9, 538 m² 799 Euro/m² (Ne afersi te 21 dhjetori, ish klubi partizani)



Redina Vukaj
20.08.2016, 08:45
Zona/Rruga : Ne afersi te 21 dhjetori, ish klubi partizani

MAGNET - LYRA
Lyra ju jep mundësinë të kompozoni jetën brenda apartamentit ashtu si dëshironi! Lyra 1093
I ndodhur ne zemrën e kompleksit Magnet, shumë pranë hapësirave të gjelbra e relaksuese të tij, objekti Lyra është i aksesueshëm lehtësisht nga njerëzit, dielli dhe ajri.
Qëndron bukur dhe harmonizohet mirë me objektet e tjera të kompleksit duke ruajtur parimin e rracionalitetit dhe thjeshtësisë të të tërës, por nga ana tjetër vjen edhe me veçantinë e tij. Llozhat e gjata e të sfazuara nga njëra tjetra, si edhe ngjyra e kuqërremtë e tyre i japin këtij objekti një pamje më dinamike dhe më dalluese.

Apartament 3+1, në katin e 9 të ndërtesës, i mirëorganizuar me nje tarracë të gjelbëruar, me sipërfaqe totale prej 538.8 m². Sipërfaqja e madhe e apartamentit ofron mundësinë e organizimit të hapësirave në mënyrën më të mirë te mundshme. I orientuar në lindje dhe jug krijon hapësira komode. Vetratat e medha sigurojnë ndricim natyral dhe ventilim të tërthortë të hapësirave. Veranda e aksesueshme nga të gjitha dhomat të fton të shijosh pamjen e mrekullueshme të pasazhit dhe shesheve të gjelberuara të kompleksit. Kjo hapësire do të kthehet në kopshtin tuaj të gjelbëruar brenda Rezidences Magnet. Ky apartament është projektuar posacërisht për një familje të madhe.

Sipërfaqe Individuale:
159.9 m 2


Sipërfaqe e Përbashkët:
15.0 m 2


Sipërfaqe e Përgjithshme Apartamenti:
174.9 m2


Sipërfaqe Verande:
363.9 m2


Sipërfaqe e Përgjithshme:
538.8m 2














Cel. : 0699884604