PDA

View Full Version : Vlore, shes Jetski Seadoo 155 rxp Viti 2008, 5.700 EuroArben4x4
04.08.2016, 13:06
http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=357179&d=1470305834

Seadoo 155 rxp viti 2008
motori esht me te gjitha dokumentat
plus leje kufiri per vitin 2016
130 ore pune
me dy celsa njeri jep 58 milje ne ore dhe tjetri 35 milje ne ore
motori esht ne det dhe ne gjendje pune
konsumon 14/18 litra ne ore

tel 0693335222 (tel:0693335222)