PDA

View Full Version : okazion BUDAPEST- PRAGE - LEPZIG BERLIN - KOPENHAGEN - OSLO - STOKHO



AD company
27.07.2016, 17:32
BUDAPEST- PRAGE - LEPZIG
BERLIN - KOPENHAGEN - OSLO - STOKHOLM
11 NETE - 12 DITE
ÇMIMI 650 EURO /PERSONI
(ne dhome dyshe)
NISJA 29 GUSHT 2016
PROGRAMI I GRUPIT PER NE VENDET SKANDINAVE
Dita I :
Nisja nga Tirana ne oren 05.00 ne drejtim te Novi –Sad, Serbi. Gjate rruges cdo 02; 30 min pushim,
kafe uje etj Arritja ne Novi- Sad ,Akomodimi ne hotel.
Dita II:
Mengjesi ne hotel,nisja ne drejtim te Prages.Arritja ne darke ne Prage.Akomodimi ne hotel.
Dita III:
Mengjesi ne hotel,vizite ne keshtjellen e Prages,me pas nisja ne drejtim te Berlinit.Mberritja ne darke ne Berlin
Akomodimi ne hotel,
Dita IV:
Mengjesi ne hotel, nisja ne drejtim te Copenhagen.Akomodimi ne hotel.
Dita V:
Pas marrjes se mengjesit ne hotel,nisja ne drejtim te Oslo-s. Mberritja ne Oslo Akomodimi ne hotel
Dita VI :
Me marrjen e mengjesit ne hotel,vazhdojme me turin e Oslo-s. Me pas nisemi ne drejtim te Stokholmit,
Arritja ne Stokholm. Akomodimi ne hotel .
Dita VII:
Marrja e mengjesit ne hotel,Turi i plote i qytetit te Stokholm-it. Kthimi ne hotel.
Dita VIII:
Mengjesi ne hotel, nisja ne drejtim , te Malmo-s. Akomodim ne hotel
Dita IX ;
Mengjesi ne hotel, nisja ne drejtim te Leipzig.Arritja ne darke ne Leipzig. Akomodimi ne hotel.
Dita X:
Pas mengjesi ne hotel,vazhdojme me turin e Leizigut. Me pas nisemi ne drejtim te Budapestit ku do te akomodohemi ne hotel .
Dita XI:
Mengjesi ne hotel.me pas turi i Budapestit.Nisja ne drejtim te Beogradit.Arritja ne darke ne Beograd.
Akomodimi ne hotel.
Dita XII:
Mengjesi ne hotel me pas turi i Beogradit.Nisja ne drejtim te Shqiperise,gjate rruges pushim per kafe, uje etj.
Mberritja ne darke ne Tirane.
Çmimi 650 Euro
(per person ne dhome dyshe)
KU PERFSHIHEN
Transporti me autobus (ne dispozicion)
Siguracioni i shendetit ne udhetim
Hotelet, me mengjes.
Guida
AD Company Tourism
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Telephone:+355 4 222 02 69
Cel: +355 696005706/ 0682020092
Email: tourism@adcompany.al
Website: www.adcompany.al (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.adcompany.al%2F&h=NAQGtcvIgAQEKbeXKwN94t4exkI46j0XSq8BWY6hCB-1MjQ&enc=AZMoypNAG-DFW0TB-QXQERbhGO0pVzjUHeVPdcVMDorta9eCo3Q4N1raVexALZxHX6L atPmQCej0N-m1uJvibEeNjommgZr9KjPVduuxfU0OX8jDzO_cXCL5GZgKkyj2 0nzYmY6vBG2I8H0Yu-8UhB5U9BqlrAHGDh5LomzlTPD6M1_rt8KuyXnenFcerzySbhh5 ZIIS34dEZsX4wNgR_WlD&s=1)
Shenim: Per personat ne dhome teke cmimi eshte 750 euro




Tel. : 0682020092

Cel. : 0696005706