PDA

View Full Version : Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 112 m² +Garazh.100.000 (Liqeni prane Kompleksit Kolombo)



REAL ESTATE ORIGJINAL
18.10.2016, 12:58
Zona/Rruga : Liqeni prane Kompleksit Kolombo

(FOR SALE). SHITET APARTAMENT 2+1+Garazh LIQENI..!
(FOR SALE).SHITET.Apartament 2+1me siperfaqe 112M2+Garazh.Vendodhja liqeni.perpara Kompleksit Kolombo. brezi i pare i pallateve.Apartamenti eshte kati i trete banim, i organizuar ne ambientet e brendshme ne koridor, dhome ndenje me ballkon, dy dhoma gjumi, me ballkon, tualet me dritare dhe me ballkon. Apartamenti eshte i gjithe me punime ekstra si: I shtruar me parket, druri cilesor, sistem ngrohje ftohje chiller,dyert italiane cilesore,dritaret dopio xham.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne nje nga pallatet me cilesor te zones, me pamje nga liqeni, eshte me certifikate pronesie,poshte pallati ka dhe Garazh vend parkimi per nje automjet 4X4.Garazhi shitet ne cmim te Apartamentit.Cmimi 100.000 euro. Ndodhet te Liqeni prane Kompleksi Kolombo. Pallati I dyte nga Rruga Kryesore jo ne malore. Per me teper info, ose nje vizite ne prone. Kontaktoni Agjensi Origjinal (Real Estate, Tirane Albania)..


Tel. : 044804849

Cel. : 0665305089-0698504981