PDA

View Full Version : Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 81 m² 57.000 Euro (ngjitur me Kopshtit zologjik)



REAL ESTATE ORIGJINAL
18.10.2016, 12:59
Zona/Rruga : ngjitur me Kopshtit zologjik

(FOR SALE). SHITET APARTAMENT2+1KOPSHTI ZOLOGJIK!)
FOR SALE). SHITET..Apartament 2+1.Vendodhja Kopshti Zologjik. Tirane Albania. Apartamenti me siperfaqe 81M2, eshte i organizuar ne ambjentet e brendshme ne koridor, dhome ndenje, me ballkon, dhome matrimoniale me mini ballkon, dhome femijesh, me mini ballkon..! Apartamenti eshte , me orientim jug-perendim, Apartamenti eshte I shfrytezuar cdo centimeter me nje ndarje fantastike te bere me arkitekt nga pronari. Apartamenti ka punime ekstra si, sistem elektrik sistem hidraulik , dritaret pllakat cdo gje shume cilesore. Apartamenti eshte kati i dyte banim i ndertuar ne nje nga komplekset me cilesore ne zone ne perfundim pallat kater kate sistem vilash me 4 hyrje ne nje kat..! Pallati ndodhet vetem 200M nga rruga kryesore e Kopshtit zologjik (jo ne malore) ne nje nga zonat me te qeta, dhe me me ajer te paster te Tiranes..! Apartamenti eshte ne process hipotekimi. Shitet me cmim Okazion 57,000 euro..! Per me teper info, ose nje vizite ne prone..! Kontaktoni Agjensi Origjinal (Real Estate, Tirane Albania )
Tel. : 044804849

Cel. : 0665305089-0698504981