PDA

View Full Version : Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 134 m² 146.000 Euro (Bulevardi Zogu i pare)



REAL ESTATE ORIGJINAL
18.10.2016, 12:13
Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i pare

(FOR SALE). SHITET APARTAMENT2+1(QENDER ST I TRENIT.
Apartament 2+1, siperfaqe,134M2. Vendodhja Ish Stacioni i Trenit, BVL> Zogu i pare, Tirane. Apartamenti eshte I Organizuar ne koridor, dhome ndenje, e bollshme, me ballkon te mbyllur me vetrate dopio xham, dhome matrimoniale, dhome femijesh, me ballkon ..! Apartamenti eshte, i gjithe me punime ekstra, eshte i mobiluar me mobilje druri cilesore (Angleze . Guzhina eshte Italiane, e shtruar me mermer. Apartamenti eshte me sistem kondicioneri ne cdo dhome. Apartamenti eshte kati i dhjete, eshte me pamje te lire, orientim jug-lindje, ndodhet ne pallat te ri 12 katesh, me ashensor nje nga me cilesoret ne zone. Apartamenti eshte me certifikat te regullt pronesie I rivlersuar..! Cmimi 146,000 euro, Apartamenti shitet i mobiluar. Apartamenti, ndodhet mbi banken Inteza Sao paolo ne kryqezim te Stacioni i Trenit..! Per me teper info, ose nje vizite ne prone..! Kontaktoni. Agjensi Origjinal (Real Estate, Tirane Albania)




Tel. : 044804849

Cel. : 0665305089-0698504981