PDA

View Full Version : Vlore, jap me qera ambjent biznesi 810m2 me bodrum (Rruga "Hasan Kushta")



valona konstruksion
24.11.2016, 08:19
Zona/Rruga : Rruga "Hasan Kushta"

Ambienti ndodhet në kompleksin “Green Towers”, Lagjia “Pavarësia”, Rruga “Hasan Kushta”, Vlorë (vetëm 30m nga rruga kryesore Vlorë-Skelë pranë “Kalit të Trojës”). Ai përbëhet nga kati përdhe prej 340m2 dhe nga bodrumi prej456m2.Hapsirat lidhen me shkallë të brendshme. Ambienti që jepet me qera shtrihet në fasadën lindore të kompleksit e cila është në pjesën më të madhe me xham, çka ofron një mundësi të mirë reklamimi dhe dritë natyrore të bollshme. Ambienti është lënë i papërfunduar në mënyrë që ti përshtatet sa më mirë kërkesave të klientit. Kemi provuar se punimet i përfundojmë në një kohë rekord. Punimet dhe cilësia e ndërtimit jo vetëm brenda këtij ambienti por dhe në hapësirat e përbashkëta janë në parametrat maksimalë. Këto ambiente kanë kushte ideale për tu përdorur si njësi shërbimi për aktivitete të ndryshme.
Mundësitë e aksesit janë dy, si nga rruga ashtu edhe brenda kompleksit me 3 porta.
Kompleksi Green Towers ofron të gjitha shërbimet e operimit optimal siç është gjelbërimi, mbikqyrja, siguria, pastrimi dhe administrimi 24 orë në 24 nga stafi menaxhues i kompanisë Valona Konstruksion duke dhënë kështu një mënyrë elegante jetese. Sistemi i sigurisë përbëhet nga portat automatike, mbikqyrja me kamera, rojet fizike.
Ndërkohë, më poshtë ndodhet linku i faqes sonë në internet nëpërmjet të cilit mund të njoheni më shumë njoheni me kompaninë tone:
http://valonakonstruksion.com/

e-mail: info@valonakonstruksion.com

Cel. : +355697086778