PDA

View Full Version : Tirane, ofroj Laptop SERVIS PROFESIONAL PER KOMPJUTERA DHE LAPTOP 2.500 Leke



CosmosComputerLAND
01.02.2017, 12:44
SERVIS PROFESIONAL PER KOMPJUTERA DHE LAPTOP, CCL ka servisin më të kompletuar për cdo lloj nevoje që do keni për kompjuter dhe laptop. Kemi pjese per riparimin e cdo lloj difekti per kompjuterin apo laptopin tuaj. Hardisqe të te gjitha modeleve, motherboard dhe ram të cdo lloji, karta grafike nga më të thjeshtat deri tek më profesionalet. Servis profesional laptopi , riparim i cdo lloj problemi për laptop qe nuk ndizen, nderhyrje ne motherboard me garanci per sherbimin e kryer. Servisi me profesional ne Tirane per Laptopin Tuaj: Riparim Motherboardi(ne nivel chipi), Riparim Ekrani ose zevendesimin e tij, Riparim i Problemeve me ushqimin, Riparim i Kartes Grafike, Zevendesimi i pjeseve te demtuara( Ram, HDD, procesor), Pastrimi i ftohesit te procesorit, Zevendesimi i pastes se tij, Reballing Karte Grafike. Ne mund te riprojme te gjithe markat dhe modelet e laptopeve: Dell , HP , Toshiba, Acer, IBM, Lenovo, Asus, MAC, Apple, Sony Vaio etj. Diagnostifikimi i problemit falas. Cmimet me te lira ne treg! Garanci per sherbimin e kryer. Besojeni Kompjuterin dhe Laptopin tuaj tek profesionistet! Staf i certefikuar dhe i kualifikuar. Inxhiniere me mbi 10 vjet eksperience. Per te gjitha sherbimet ofrojme garanci.
Pjeset e kembimit orgjinale , dhe me cilesi shume te larte. Ndërrim bordi me origjinalin e vet në rast mos-riparimi, zëvendësim i cdo pjese me origjinale. 2220900 / 0672878959 / 0684280811 / 0693184915 / 0694042000 . E-mail: CL_cosmos1@yahoo.com, cosmoscomputerland@yahoo.com

Cel. : 0694042000