PDA

View Full Version : Shqiperi, shes SHES JCB Kastor petrol Pack Fuqia dhe standard Breaker 3.200 Euro



EDI AVDULLARI
06.02.2016, 15:55
JCB Kastor Pack Fuqia dhe standard Breaker Përshkrim• Shumë të fuqishme të ndërtimit çeliku të hedhura për forcën• Besueshmërinë e Lartë dhe jetë të gjatë shërbimi, në sajë të tyre të pasur vetëm dy lëvizur pjesë dhe vajosje konstante• me vaj hidraulik• Sistemi përcaktua hidraulike duke rezultuar në zhurmë të ulët (nuk ka port i shkarkimit) dhe eliminimin e problemeve të ngrirjes• Dizajni praktike për lehtësinë e servisimit. Largimi i vetëm dy bulonave jep qasje të plotë të shërbimit dhe nuk ka mjete të posaçme• janë të nevojshme• Vibro dampuara merret me të cilat japin ndër nivelet më të ulëta të vibrimit të çdo shkelës ekuivalent• Sistemi Power-on-demand që redukton off shpejtësi motor ngarkesës të papunë,• dhënien nivelet e reduktuara zhurmë, më pak veshin motor dhe konsumin më të ulët të karburantit• qark Unique thithje eliminon dëmin Pulsation• Swing kornizë të hapur ofron qasje të shkëlqyer mirëmbajtjes në motor dhe hidraulikë• ndryshueshme levë kontrolli rrjedhës për mjet të kontrollit të shpejtësisë• Një dizajn të lehtë kompakt dhe ngre dorezë bën transportueshmëri pakalueshëmNjë valën në rritje i mendimit thotë se powerpacks hidraulike kuptim më të mirë të biznesit se opsioneve rivale pneumatike ose elektrike. Kombinimi i performancës dhe një user-friendly dizajn kompakt ka siguruar se efikasiteti i përgjithshëm me të vërtetë është pa krahasim. Nuk është çudi, JCB është rruga kryesore. Ne ofrojmënjë gamë të plotë të powerpacks, breakers dhe mjetet të cilat përcaktuara standardet me të cilat të tjerët janë të gjykohen.Kastor janë të njohur për të energjisë, produktivitetit dhe shkathtësi.Megjithatë, ndoshta atribut i tyre më i rëndësishëm është shkalla e compactness dhe transportueshmëri që u lejon atyre të jenë të ruhen lehtë, transportohet lehtë dhe lehtësisht u zhvendos në vend.

PER ME SHUME INFORMACION MUND TE




EMAIL edi.02@hotmail.co.uk (edi.02@hotmail.co.uk)
tel:0692671618 email Devinagjenti@live.com































































































































Cel. : 0665445569