PDA

View Full Version : Tirane, kerkoj vend pune ekonomiste



FeGo
31.10.2014, 08:43
Quhem Feko, jam ekonomiste e diplomuar me master ne degen Finance (note mesatare tete), fakulteti ekonomise, UT, si dhe diplome ne Menaxhim Biznesi (note mesatare tete), Fakulteti ekonomise, UT kam experience si financiere e brendshme ne kompanine e udhetimit nderkombetare Electrodynamik “Top-lines.al”.

Jam e gatsheme te marr persiper pergjegjesite e mia dhe te kryej gjithmone ne kohe detyrat e mia.Jam nje njeri qe i pervetesoj shume shpejt gjerat e reja dhe jam e disponuesheme gjithmone per te marre dhe per te dhene rekomandime te ndryshme.
Zgjodha kete vend pune sepse me pelqen korrektesia dhe pergjegjshmeria ne pune si dhe mundesite e zhvillimit personal ne karriere ku ne kompanin tuaj jane te medha.
Deshiroj gjithmone qe te arrij me kalimin e kohes majat e karrieres sime ndaj dhe jam e gatsheme te perpiqem me gjithe forcat e mia per ta arritur kete.
Shpresoj te jem e duhura per kete pozicion dhe ju garantoj se nuk kam per tu zhgenjyer sepse jam nje person punetor dhe e qete dhe gjithmone kembengulese per te arritur me te miren per organizaten ku do punesohem.
Kam pas dhe kam marrdhenie shume te mira me koleget dhe me eproret si dhe mund te punoj si individualisht ashtu dhe ne grup.
Ju faleminderit per mirekuptimin dhe per kohen qe kushtuat per te lexuar kete leter motivimi.

Me respekt email fekogoxha@yahoo.com

Feko