PDA

View Full Version : Tirane, njoftim Kurs INDIVIDUAL ne trajnimin e kontabilitetit dhe Financa 5



Zaimi Consulting & Accounting Services
24.03.2014, 03:30
ZAIMI CONSULTING & ACCOUNTING SERVICES me një eksperiencë shumë vjeçare në organizimin e trajnimeve profesionale.

Njofton
Hapjen e kurseve te reja INDIVIDUALE mbi trajnimin ne Programin financiar Financa 5 si dhe në kontabilitetin praktik për biznesin e vogel, të mesëm dhe te madh me tarifat më të mira në treg.

Ky kurs shërben për trajnimin e të sapo diplomuarve në fushen e kontabilitetit si dhe për të gjithë ata financiere që deri tani nuk kanë punuar në këtë profil dhe që dëshirojnë të ecin përpara në këtë fushë. Trajnimi është mbështetur në dokumenta reale të orientuara në natyra të ndryshme biznesesh.

Programi i trajnimit në menyrë të përgjithshme konsiston në:
 Proçedurat ligjore,
 Njohjen me format e shoqerive tregtare, ligjin per shoqerite tregtare dhe ligjin për procedurat tatimore.
 Procedurat e hapjes (Lincesimit te nje subjekti te ri tregtar)
 Procedurat dhe rregjistrimet kontabile, mbajtja e kontabilitetit, etj.

Numri I seancave: 12 seanca
Kohezgjatja e nje seance: 2 orë
Seancat do të jenë të kombinuara me teori dhe praktikë njëkohesisht

Në perfundim të kursit do të jeni të aftë per tu përballur me kërkesat e tregut të punës. Do të pajiseni me çertifikate. Gjithashtu do ju ofrohet manuali I përdorimit të programit Financa 5 si dhe ne CD do te keni në dispozicion Legjislacionin tatimor ne fuqi, Standartet e reja Kombëtare të Kontabilitetit për njësitë dhe mikronjesitë ekonomike.

Përse një trajnim INDIVIDUAL?
Avantazhet e trajnimit INDIVIDUAL
 Program i personalizuar dhe I kombinuar sipas kërkesës së kursantit.
 Fleksibilitet në orar, kursanti e vendos vetë kur do të jetë orari I zhvillimit të seancës.
 Trajnimi konsiston në pergatitjen profesionale individuale.

Për më shumë informacion dhe për tu njohur më nga afër me programin e trajnimit ju lutem kontaktoni në adresën e mëposhtme:

ZAIMI CONSULTING & ACCOUNTING SERVICES
Rruga e Kavajës, ish parku i autobusave,
Condor Center, kati 3,
Tirane

Mobile : +355 69 2949896
+355 68 9006999
E-mail : zaimi.consulting@gmail.com