PDA

View Full Version : Albania Web Solutions :: www.web-solutions.al



Merxhan
26.06.2013, 15:26
WEB DESIGN
1. FAQE STATIKE
2. FAQE DINAMIKE
3. FAQE PROFESIONALE
www.web-solutions.al (http://web-solutions.al)


AUDIO & VIDEO - Tek ne do të gjeni zgjidhje edhe për perfaqesimin audio-viziv të imazhit të faqes web ose të biznesit tuaj, punuar me profesionalizem!

VPS - (Virtual Private Server) Mundësojmë servera online te dedikuar sipas dëshirave tuaja me kapacitete
dhe funksione të ndryshme.

STREAMING AUDIO & VIDEO ONLINE
Ne ju mundësojmë të dërgoni zërin dhe figurën tuaj në çdo kënd të botës ne internet. Gjithcka ju duhet është një PC dhe një linjë interneti e rregullt, per te tjerat kujdesemi ne!

GRAPHIC DESIGN - Përvoja dhe bashkëpunimi jone me profesionistë të mbushur plot me kreativitet dhe fantazi ne fushën e dizjanimit, kombinohet perfekt në rezultatet me cilësi të lartë që ne ofrojmë.

NETWORK SOLUTIONS - Projektojmë dhe ndërtojmë rrjete të të gjitha tipeve dhe përmasave, për të lidhur kompiuterat dhe pajisjet e tjera te kompanisë suaj, për të lehtesuar komunikikimin mes tyre dhe për të evituar të gjitha problemet e sigurisë. Gjithashtu servis me Garanci të plotë për Riparimin e PC'së tuaj.

PROGRAMIM APLIKACIONE - Programojmë programe nga më të ndryshme per nevojat e biznesit tuaj, si ato te Hoteleve, Bar'eve, Restorante etj.. Ketu hyn bashkë edhe një website official si databaze për manaxhim të biznesit tuaj online në distanca ta largëta.
si dhe aplikacione të ndryshme për rrjete sociale.

SEO - (search engine optimizer) Përmirësojme faqen tuaj në menyrë që kur kërkohet në Motorrët e Kërkimit si google, bing, yahoo ajo të shfaqet automatiksht.





ADVERTISING - Disa nga faqet më të njohura shqiptare sic janë: risi-ks.com, azshqip.com, albania-incoming.com si dhe shume të tjera në këto raste ne dizenjojme Bannerin tuaj sipas përmasave të lejuara dhe e vendosim në këto faqe që kanë shumë vizitorë
në mënyrë që faqja juaj të bëhët më e suksesshme.

PHOTOGRAPHING - Fotografia, është një nga frymëzimet më të bukura që u jep njerëzve, dhe që ajo paraqet imazhin e biznesit tuaj në mënyrë madhështore, për këtë ne ofrojmë
Fotografë profesional për eventet tuaja qoftë ato që do ngarkohen në website me galerine e tyre përkatese apo qoftë ato të cilat ju mund të krijoni kalendare apo bannera të ndryshme me to!

Gjithashtu ofrojmë Fotografi për të gjithë ata që duan të kenë një Album Profesional me peisazhet më të bukura që ofron shqipëria!



MARKETING - Mundësojmë 3 modele marketingu:

1. Email Marketing " Web Faqja juaj do të dërgohet në më shumë se mbi 300.000 emaile shqiptare të rregullta
dhe jo në spam por në inbox ".
2. Video Marketing " Biznesi juaj xhirohet me kamerat tona profesionale,
hidhet vokali i incizuar në Studio Rec, kryhet montazhi dhe bëhet gati për transmetim Online ose ne Tv ".
3. Marketing Promocional " Agjentët tane dalin në terren në cdo vend të shqipërise për të reklamuar shërbimet e biznesit tuaj ".

SOCIAL MEDIA - Mundësojmë menaxhimin e faqeve tuaja ne rrjetet sociale me perkushtim te plotë si dhe dizenjim dhe programim të aplikacioneve sociale!

www.web-solutions.al staff